Atmosferden etkilendik

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Beşiktaş karşısında aldıkları 3-0'lık yenilginin ardından flaş röportajda kısa bir açıklama yaptı.

FUTBOL 02.12.2017, 22:41 03.12.2017, 11:20 kartalbakışı.com
358
Atmosferden etkilendik

Beşiktaş'ın hak ederek kazandığını ifade eden Tudor, "Beşiktaş iyi oynadı, biz iyi oynayamadık, Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Bugün iyi oynamadık. Hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Bugün kendimiz değildik, kazanabilirsin, kaybedebilirsin ama kendin olmak zorundasın. Biz kendimiz değildik. Kendi oyuncularımızın stattan, atmosferden etkilendiğini gördüm, bu durumdan da bu memnun değilim" dedi.

***

Geçen haftaki basın toplantısında yaşananları da anlatan Tudor, "Geçen hafta basın toplantısında söylediklerimden dolayı pişman değilim, her sözümün arkasındayım. Bugün nasıl bir ders çıkartabiliriz mesala? Bugün almam gereken ders nedir mesala? Ofansif, defansif, oyuncu tercihleri. Çok mu ofansif oynadık? Nasıl bir ders çıkartmamızı söylüyorsunuz mesala?. Bir sonraki büyük maçta bu durum için bir çözüm bulmaya çalışacağız. Bugün sahaya çıktığımız 11, benim kafamda düşündüğüm en iyi 11'di (Yasin Öztekin sorusu üzerine)" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)