Atınç'a teklif yağıyor

Beşiktaş'ın genç defans oyuncusu Atınç Nukan'a; Bourussia Dortmund ve Hamburg'tan sonra Almanya2. Lig takımlarından RB Leipzig de talip oldu. Alman ekibi Beşiktaş'a genç stoperin bonservisi için 6 milyon euro önerdi. Beşiktaşlı yöneticiler teklife olumlu

Atınç'a teklif yağıyor

'ın genç defans oyuncusu 'a; Bourussia Dortmund ve 'tan sonra Almanya takımlarından RB Leipzig de talip oldu. Alman ekibi Beşiktaş'a genç stoperin bonservisi için 6 milyon euro önerdi. Beşiktaşlı yöneticiler teklife olumlu bakarken karar Atınç'a bırakıldı. Genç futbolcunun, son teklifi getiren takımın 2. ligde olmasından dolayı kararsız kaldığı ifade edildi.

 

FOTOMAÇ

YORUM EKLE
YORUMLAR
deserteagle
deserteagle - 3 yıl Önce

atinc oglum git burdan kendini kurtar ! bundesliga 2'da bazi takimlar super lig'den daha iyi ! kendini gelistir git kardesim ! burdan seni harcarlar

Can Özdemir
Can Özdemir - 3 yıl Önce

Takımın başında şenol hoca olduğu için kal derim şenol hoca bence gençler büyük fırsat..!

ATINÇ
ATINÇ - 3 yıl Önce

Bu adama forma verecen arkadas deneyimi artsın bence cok ıyı bı oyuncu

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 3 yıl Önce

2. lig takımı ama arkasında red bull var ve başlarında da hoffenheim'ı 4. ligten 1. lige çıkaran rangnick var. git kurtar kendini, bize de 6 milyon eurocuk kazandırmış ol şu zor zamanımızda.

asiholigan
asiholigan - 3 yıl Önce

busene kalence, seni şenol hoca sürekli oynatır ve seney çok daha iyi klübe çok daha iyi paraya gidersin.

cengizhan
cengizhan - 3 yıl Önce

ne demek kararsız ne demek ya :) rangicki tanımıyor herhalde. gerçekten gençlerimiz cahil - hiç düşünmeden kabul etmesi lazımken kararsız olmasını anlamak mümkün degil. giderse kulübe yapacagi hizmet az buz hizmet degil.

onur
onur - 3 yıl Önce

düşünme git senden bi bok olacagı yok en azından klube para kazandır.