Atınç'a teklif yağıyor

Beşiktaş'ın genç defans oyuncusu Atınç Nukan'a; Bourussia Dortmund ve Hamburg'tan sonra Almanya2. Lig takımlarından RB Leipzig de talip oldu. Alman ekibi Beşiktaş'a genç stoperin bonservisi için 6 milyon euro önerdi. Beşiktaşlı yöneticiler teklife olumlu

FUTBOL 25.06.2015, 04:06
3218
Atınç'a teklif yağıyor

'ın genç defans oyuncusu 'a; Bourussia Dortmund ve 'tan sonra Almanya takımlarından RB Leipzig de talip oldu. Alman ekibi Beşiktaş'a genç stoperin bonservisi için 6 milyon euro önerdi. Beşiktaşlı yöneticiler teklife olumlu bakarken karar Atınç'a bırakıldı. Genç futbolcunun, son teklifi getiren takımın 2. ligde olmasından dolayı kararsız kaldığı ifade edildi.

 

FOTOMAÇ

Yorumlar (7)
deserteagle 5 yıl önce
atinc oglum git burdan kendini kurtar ! bundesliga 2'da bazi takimlar super lig'den daha iyi ! kendini gelistir git kardesim ! burdan seni harcarlar
Can Özdemir 5 yıl önce
Takımın başında şenol hoca olduğu için kal derim şenol hoca bence gençler büyük fırsat..!
ATINÇ 5 yıl önce
Bu adama forma verecen arkadas deneyimi artsın bence cok ıyı bı oyuncu
hakan güzgülleri 5 yıl önce
2. lig takımı ama arkasında red bull var ve başlarında da hoffenheim'ı 4. ligten 1. lige çıkaran rangnick var. git kurtar kendini, bize de 6 milyon eurocuk kazandırmış ol şu zor zamanımızda.
asiholigan 5 yıl önce
busene kalence, seni şenol hoca sürekli oynatır ve seney çok daha iyi klübe çok daha iyi paraya gidersin.
cengizhan 5 yıl önce
ne demek kararsız ne demek ya :) rangicki tanımıyor herhalde. gerçekten gençlerimiz cahil - hiç düşünmeden kabul etmesi lazımken kararsız olmasını anlamak mümkün degil. giderse kulübe yapacagi hizmet az buz hizmet degil.
onur 5 yıl önce
düşünme git senden bi bok olacagı yok en azından klube para kazandır.