Atınç Nukan'a Alman kancası

Geçen sezon bulduğu az sayıdaki forma şansını iyi değerlendiren Beşiktaş’ın genç stoperi Atınç Nukan, Alman 2. Lig ekibi Redbull Leipzig’in gözdesi oldu.

FUTBOL 22.06.2015, 13:45
2086
Atınç Nukan'a Alman kancası

Kartal’ın kapısını çalan Leipzig, menajer Ahmet Bulut vasıtasıyla teklifini iletti. Bulut, Panzerler’in Atınç için 3 milyon Euro ödemeye hazır olduğunu söyledi. Beşiktaş’ın teklife sıcak baktığı ancak Atınç’ın kararsız olduğu öğrenildi. Transferin kısa sürede sonuçlanacağı belirtildi. Bir proje kulübü olan Leipzig, geçen yıl 25 milyon Euro’luk yatırıma rağmen ligi 5. bitirerek Bundesliga’ya yükselememişti.

 

 

HABERTÜRK

Yorumlar (9)
sergen10 6 yıl önce
3 milyon euro + sonraki satıştan %25 pay. satın gitsin çocuk kendini göstersin,kalırsa 35 lik sivoğa övgüler düzer,ilk hatasında yuhalar bizim taraftar bu cocugu...
slck 6 yıl önce
sergen10 katılıyorum.
Henüz futbolcunun futbolunu geliştiren bir takım olamadık. Hemen olacak bir şey değil zamanla.
Atınç satılsın ama sonraki satışından %40-50 gibi bir pay istensin.
Atınç'In önü çok açık.
tokatlı 6 yıl önce
defans eksiğimiz varken defans özellikle atınç olmaz be bırde 2lig
hakan güzgülleri 6 yıl önce
git kurtar kendini atınç kardeş. red bull leipzig'te para çok. çok da iyi antrenörleri var psikologları var, tesisler muhteşem. taraftar baskısı 90 dakika dışında yok. şehir gayet güzel ufak ve tarihi bir şehir. çek git kurtar kendini.
servet 6 yıl önce
Bu tarz bir adami alamayacaginiz paraya gondermek gibi bir salaklik yapacagini sanmam yonetimin desem de yapabilirler.
burak alıcı 6 yıl önce
ben atıncın 8-10 milyondan aşağıya satılacağını düşünmüyorum. şuan için bu parayıda kimse vermez. şenol güneşle birlikte atınç sol stoperde 1. isim olacak. çünkü atıncın 2 eksiği var biri pozisyon bilgisi çok iyi değil ikincisi süratli değil. fakat en önemli ve bir çok stoperde olmayan 2 önemli özelliğide hava toplarında ki hakimiyeti ve ayağına hakim oluşu. şenol hocayla birlikte bence kendisini çok fazla geliştirebilir. sürat ve pozisyon bilgisini kazanabilir. işte ozaman avrupanın sayılı stoperlerinden olma şansı çok yüksek. en kötü olasılıkla ersan gülümden çok daha iyi olacağı kesin. yeter ki forma verilsin. ki şenol hocanın en sevdiği şey futbolcu yaratmak. zaten beşiktaştada tahminen atınçla birlikte kerim i de parlatacak. töre cenk tosun gibi zaten parlamış olan gençlerimizede seviye atlatacak.
AOK 6 yıl önce
Bence bu sene SENOL HOCA bu kumastan nasil bir elbise cikaracak bekleyelim görelim..Hemen satmayin..BU takimin potansiyeline inanin ona göre transfer yapin..
rech 6 yıl önce
atınç türkiyedeki en iyi stoperdir.. 3 milyona atınçı satan salaktır.. atınça 1 sezon formayı ver.. bak bakalım kimler talip oluyor.. ne paralar veriyor..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın