Atınç Nukan'a 4.5 Milyon Euro

Beşiktaş'ın genç yıldızı Atınç Nukan'ın, Almanya Bundesliga ekiplerinin takibinde olduğu öğrenildi.

FUTBOL 20.06.2015, 04:40
5076
Atınç Nukan'a 4.5 Milyon Euro

Beşiktaş’ta özellikle geçen sezonda yaptığı önemli çıkışla dikkat çeken Atınç Nukan’ın, Almanya Bundesliga ekiplerinin takibinde olduğu öğrenildi. 

21 yaşındaki stoper için; Borussia Dortmund ve Hamburg gibi takımların devrede olduğu; 1.96’lık savunmacı için Sarı-Siyahlılar’ın 4,5 milyon Euro’luk bir bedel ödemeye hazır olduğu öne sürüldü. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, bu iki takımın da Atınç’ı uzun süredir takip ettiği bildirildi.

 

FANATİK

Yorumlar (12)
M. Cengiz 6 yıl önce
Admin sahur sonrasi haberleri guncelliyor :)
Hükümdar 6 yıl önce
Bu yönetimi destekleyen biriydim dem ba,yı sattılar Gökhan'ıda satacaklar utanmadan tvlerde konuşuyorlar bizi şerefli ikinçilekler üçünçülüge alıştırdılar yok biz yapacaz yok biz şöyle yapacaz demen defolun gidin siz anca Uğur boral gibi elin kapıya koyduklarını alırsınız hiç utanmanızda yok anca medyada Popülerlik Peşinde koşarsınız Beşiktaş kimin umurunda.
asi kartal 6 yıl önce
6 ay önceki haberi şimdi yapıyor ...rezalet ötesi.. bundan sonra bu siteye girmiyeceğim ..yeter artık ya
kartalizmir 6 yıl önce
Bence satılsın. Burda 30 yaşına kadar genç atınç geleceğimiz diyerek kiralarlar yedek oturturlar
osman 6 yıl önce
gerçekten bu site artık yalan ve eski haberleri yayınlar oldu. başka site varmı önerebileceğiniz?
fatih 6 yıl önce
atıncın şenol güneşle yeni sezonda daha fazla forma bulacağı kanaatindeyim en azından bu sene satılmasında seneye çok daha iyi meblağlara gidebilir istiyorlarsa ersan verilsin hem çin kulüpleri istiyordu çin olacağına avrupaya gider
M. Cengiz 6 yıl önce
osman ve asi kartal
Arkadaslar bu haber fanatik gazetesinin bugunku yayinidir. Kaynak belirtilmis.
Adminimiz sadece Bjk ile haber ciktigi icin paylasmak istemis. Suc varsa fanatik gazetesinindir.
serkanatlı 6 yıl önce
güntekin onay yazmıştı,a.madrid örneğini,para eden her futbolcu satılır,satılsın,çok dar yolda yürüyoruz sattıklarımızdan az harcayarak yolu yavaş yavaş genişletmeliyiz,fakat tranfer yaparken hep doğruları bulmalıyız ve daha başarılı olmalıyız.atınç içinse eğer altyapısı beğenilirse ve oynayabilirse 2 sene sonra 10 milyonu geçer.ama demba ba katar ve çin den-gökhan töre ye a.madrid ten başka teklif olduğunu sanmam,ersan ve atınç a ise hiçbir yerden.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın