Atiba'dan İsyan Ve İtiraf Aynı Anda!..

Beşiktaş'ın Rizespor ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Atiba açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 15.09.2014, 22:50
Atiba'dan İsyan Ve İtiraf Aynı Anda!..

Beşiktaş'ın Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, Rizespor ile oynadıkları mücadele sonrasında konuştu.

İŞTE ATIBA'NIN SÖZLERİ...

"Yeterince hızlı oynayamadık. Bunun altında yatan sebeplerden biri de saha. İyi olmadığı için hızlı oynayamadık. Rakip de çok geriye yaslandı ve açık vermedi, biz de açamadık. Uzun süre bastırmamıza rağmen gol de atamadık. Sonunda şükür ki 1 gol attık ve 1 puan geldi."

"BİLİNÇSİZ ATAK YAPTIK"

"Maçın ilk yarısında bilinçsiz atak yaptık, sabırlı oyunu ortaya koyamadık. Burada Oğuzhan'ın eksikliğinden bahsedebiliriz. İkinci yarıda ise oyunu kanatlara açtık ve sonrasında gol de geldi."

Loading...
Yorumlar (4)
mahmutbdr 5 yıl önce
Evet Bşiktaş çok kötüydü ama hakem resmen lime lime doğradı Beşiktaşı , beşiktaş yöneticileri de maşaallah Federasyon dan farksız beşiktaş düşmanı gibi davranıyor.Beşiktaş aleyhine yaptığı büyük hatalar apaçık dururken nasıl bu hakemi atıyorlar BJK maçına ve yönetim nasıl bu kadar sessiz kalabiliyor anlamak mümkün değil .Verilmeyen 2 net penaltı bir sürü sarılar, kırmızılar, faüller.Beşiktaş lime lime kıyılıyor yıllardır bu böyle devam ediyor değişen hiç birşey yok.Beşiktaş yönetimi de bu sistemin bir parçası gibi hareket ediyor.İstediğimiz tek bir şey var sadece Adalet! 10-0 bile yenilsek umrumda olmaz yeter ki adalet olsun.
anemosjk 5 yıl önce
hiç bir şeyi suçlamayın sadece tek suçlu yönetimdir
mehmet yavuz canalp 5 yıl önce
Gelecek 10 yılda şampiyon Türk TD nin çalıştıracağı takımlar olacak. Şifo ile Biliç arasındaki fark dün sahaya yansıdı. Biliç takıma hükmedemiyor. Takımı yakmak için ilk yarı birden çok hamle yapan Motta yı çıkaramayan TD hiç bir şey yapamaz. Yediğimiz gol hatalar dolu. İsmail ve Veli hatta Tolga. Böyle basit gol yenmez. Veli dün çok kötüydü sonradan oyuna giren Kerim takımda iyi tek oyuncu yok. Biliç bugün kazanmayalım lig zevki kaçmasın mı dedi.Bir takım Lider olacağı maça bu kadar isteksiz nasıl çıkar? Biliç takım içi rekabeti canlı tutamıyor. Takımına güven veremiyor eldekileri iyi kullanmak yerine olmayanlara yakınmayı seçiyor. Bu maçlar TD maçlarıdır aklı ile görüşü ile puanı TD alır. Dün şans golü olmasa maç Şifo nun olmuştu . Biliç yanlış yerde duruyor
Refik 5 yıl önce
Yonetim ve tolga suclu. Zaten tolga her gelen topu yiyor! Muslera gibi kaleci lazim!