Atiba, Beşiktaş'ta kalacak mı? Resmi...

Beşiktaş yönetimi, Atiba Huthinson'ın sözleşmesini uzatmak için görüşmelere başladı. NTV Spor'a konuşan Atiba, siyah-beyazlı takımda kalmak istediğini söyledi.

FUTBOL 15.12.2014, 02:28
4550
Atiba, Beşiktaş'ta kalacak mı? Resmi...

Beşiktaş'ın çalışkan isim Atiba, "İyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum. Bazı maçlarda hocam beni dinlerdi. Önümüzde az maç kaldı. Kendimi devra arasına kadar itmek istiyorum. Devre arasında iyi dinlenip, ikinci devreye iyi başlamak istiyorum" dedi.  

 

"MAÇI BIRAKMADIK"


Gaziantepspor karşısında iyi bir takım performansı gösterdiklerini söyleyen başarılı oyuncu, "Kendimize inandık. İyi mücadele verdik. Maçı hiçbir zaman bırakmadık. Nihayetinde galip geldik" diye konuştu.


"GÖRÜŞMELERİN ORTASINDAYIZ"


Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Atiba, "Görüşmelerin ortasındayız. Henüz masaya tam anlamıyla şartlar konulmadı. Yönetim ile menajerim görüşüyor. Beşiktaş'ta kalmak istiyorum" dedi.

Yorumlar (2)
Balkır 6 yıl önce
Kesinlikle Atiba kalmalı takımda. O bölgede onun kadar mücadeleci bir oyuncu daha zor buluruz
fthspkn 6 yıl önce
geçen seneye göre bu sene kesinlikle çok iyi,kalmak isterse uzun süreli sözleşme isteyecektir yaşı 31 sene ye 32 oluyor uzun süreli tuzağa düşmemeliyiz.o bölgede bu kadar efor harcayan oyuncu bundan sonra harcamayacaktır bu kesinlikle böyle olur.1+1 ideal olur seneye de kalmak için çok çalışacaktır.ülkemizde çok para veriliyor yönetim işini biliyor artık dikkat edecektir.kim ki çok ter akıtıyorsa Allah ondan razı olsun,parasal karşılığınıda zaten alıyor.