Asteras maçı için güvenlik endişesi

İstanbul'da Sırp bir taraftarın öldürülmesinin ardından Balkanlar'ın karışması, yarınki Asteras maçı öncesi Beşiktaş'ı alarma geçirdi. Siyah-Beyazlı yönetim, rakip kulüpten özel güvenlik tedbirleri istedi.

FUTBOL 26.11.2014, 06:01
671
Asteras maçı için güvenlik endişesi

Kara Kartal'da, yarın akşam Yunanistan'da oynanacak Asteras Tripolis mücadelesi öncesinde güvenlik endişesi yaşanıyor. Euroleague'de Galatasaray'ın Kızılyıldız'ı İstanbul'da ağırladığı basketbol  mücadelesi öncesinde Sırp bir taraftarın bıçaklanarak öldürülmesinin ardından özellikle Sırbistan ve Yunanistan'da birçok holigan grubun Türkiye karşıtı protestolar yapması sonrası yönetim harekete geçti. Bazı grupların Asteras mücadelesiyle ilgili olarak özellikle sosyal medya üzerinden provakasyon tehtidinde bulunmalarının ardından rakip kulübün yetkilileriyle görüşen Siyah- Beyazlılar, maç öncesi ve sonrasında özel olarak güvenlik tedbiri istedi.

Yolculuk bugün yapılacak

Beşiktaş kafilesi, Asteras Tripolis mücadelesi için bugün sabah saatlerinde özel uçakla Yunanistan'a gidecek. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel uçakla Kalamata’ya hareket edecek olan Siyah- Beyazlılar, buradan karayoluyla Tripolis’e geçecek.

Yorumlar (2)
talosbjk 6 yıl önce
o sırp piçleri ellerinde sallama sopa maca değil savasa gelmiş iyide oldu yavsaklar kendilerini heryere girer cıkarız mantıgıyla hareket edersen adamın gotunden kan alırlar hele hele Türkiye de artislik yapacan haaaaaa ....... adamı
maf 6 yıl önce
Galatasaray tarafatarı alışıktır adam öldürmeye.Kızılyıldız taraftarı,Ledds tarafatarı, ve tabiki de Beşiktaşlı Okatay,Mühendis Oktay...Nefretimizsin geyse.