Aras proje transferi

Beşiktaş’ın, Spartak Moskova’dan 1.3 milyon euro bonservisle aldığı Aras Özbiliz’i 3 yıldır takip ettiği belirlendi. La Liga tecrübesi kazanması için Rayo Vallecano’ya kiralanacak olan yetenekli oyuncu sezon sonunda takıma katılacak

FUTBOL 22.01.2016, 03:13 22.01.2016, 03:15

 Kartal’ın, Spartak Moskova’dan transfer ettiği Aras Özbiliz’in uzun zamandır planlanan bir proje olduğu ortaya çıktı. Başkan Fikret Orman’ın, Kerim Frei’yi transfer etmek istediği dönemde de ismi gündeme gelen yetenekli oyuncunun uzun süredir takip edildiği belirlendi.

 
Beşiktaş Yönetimi ile geçen sezon devre arasında Antalya’da buluşan Özbiliz için siyah-beyazlıların üç senedir transfer çalışması yaptığı öğrenildi. Spartak Moskova’dan, Aras’ı 1.3 milyon euro bonservisle transfer eden Beşiktaş, yetenekli oyuncuyu geçtiğimiz yaz kadrosuna katacaktı ancak bu düşünce gerçekleşmedi. Aras için bu kez elini daha çabuk tutan siyah-beyazlılar bonservis bedeli yükselmeden genç yıldızın işini bitirdi. 2012’de Ajax’tan 3 milyon euro bonservis karşılığında Kuban’a transfer olan Aras iki yıl önce de 8 milyon euroya Spartak Moskova’nın kadrosuna katılmıştı.
 
Aras Özbiliz’in, İspanyol ekibi Rayo Vallecano’ya kiralanmasının sebebi de ortaya çıktı. Siyah-beyazlı yönetimin takımdaki tüm kanat oyuncularının formda olması ve Aras’ın maç eksiğini gidermesi için bu yolu tercih ettiği aktarıldı. Yetenekli oyuncunun La Liga tecrübesi kazanması da isteyen siyah-beyazlılar, Aras’ı sezon sonunda Türkiye’ye getirecek. 
 
Doğduğu yerde
Aras Özbiliz dün öğle saatlerinde Rusya üzerinden Türkiye’ye geldi. İstanbul doğumlu olan 25 yaşındaki Ermeni asıllı futbolcuyu, Atatürk Havalimanı’nda siyah-beyazlı  kulübün yetkilileri karşıladı. Genç futbolcu daha sonra kulüp binasına geçti.
Loading...
Yorumlar (9)
kartal yürekli 4 yıl önce
bu bir Transfer basarisidir... yönetime tebrik ederim. Süleyman sebadan sonra Fikret orman cok iyi Besiktasimiza idare ediyor
kartal yürekli 4 yıl önce
Aras gelecek sezon icin düsünülmüs bir Transfer.... ara Transfer döneminde boyko gibi kaleci almak basari degilmidir?
arbeloa 4 yıl önce
başarı derken???
IRKÇI KİMDİR ? 4 yıl önce
IRKÇI KİMDİR ? Biz, Doğu'ya yada Ermenistan'a rahatça gidemiyorsak, bu yetmezmiş gibi söz konusu bölgelerdeki kişiler, kendileri soykırım yaptığı halde bize iftira atıp pişkinlikle bizim yaşadığımız topraklara geliyorsa ve göz dikiyorsa, ırkçı kimdir, bizim davamız vatan sevgisi, vatan müdafası, Allah'ın dostlarını sevip, düşmanlarına düşmanlık etmedikçe Allah'a iman etmiş olmazsınız, Mücadele 22, dinimizde hakikatin yanında olmayanın hiçbir ibadeti, hayır ve hasenatı, Allah katında kabul olmaz.
"Tüm Avrupa Türk'tür." National Geographic. 4 yıl önce
Amerikan yerlileri, tüm Avrupa, Ruslar, Hintliler ve tüm çekik gözlüler Dna olarak Türk'tür. Ön Türkler ve Genetik Kökenleri - National Geographic. https://www.youtube.com/watch?v=D_-XdImz4pw
Kızıl ejderi acyiop uzun kuyruğu 4 yıl önce
heee ingilizlerde uygur türükü zaten
Almanlar Hun Türküdür 4 yıl önce
Bir Hun Türkü ile kimi kıyaslıyo, aptal, o Almanki Hristiyan olduğu halde yamukluk yapmıyo, çünkü kanı bozuk değil, genlerinde Türk Dna'sı var.
ırkçı sensin 4 yıl önce
ırkçı sensin ,yahudisi geldi oynadı sesiniz çıkmadı-fransızı-abdlisi-ingilizi almanı geldi ...geldi de geldi...
müslüman oyuncularda bu saydıkların tüm ülkelerde de oynamıyor.
Bir etoya yapılan ırkçılık herkesin zoruna gitmişti.
ırkçı faşist dar beyinli geriden gelen zekalı seni.
beşiktaşa gelen mario gomez neyse aras özbilizde odur bizim için.
Yönetim İstifa 4 yıl önce
Böylelerinin burnunu kaldırıp baştacı ederek kulübümüzü kirletenleri istifaya davet ediyoruz, dolandırıcı İranlı Reza Zarrab, taraftara sus işareti yapan Alevi Olcay, son olarak Ermeni Aras, böyleleri bırakın formamızı görmeyi, Beşiktaşlıyım demeye bile utanmalılar, Beşiktaş'ın eskiden bir ağırlığı vardı, şimdi ipini koparan bu formayı giyer, kulüp üzerinden reklam yapar oldu, küçülerek büyüme olmaz, her sene kadroyu bozarak başarı gelmez, sportif başarı olmadan borçlar kapanmaz, borçlar gittikçe artıyor, böyle projelerle borç kapanmaz, taraftarı aptal yerine koyduğunuzu sanmayın, bu sene şampiyonluk gelmezse hepiniz gidersiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın