Ankaragücü maçı için eksikler can sıkıyor

Sakat oyuncular nedeniyle Ankaragücü maçı ile oynanacak maç için ilk 11’ini oluşturmakta bir hayli zorlanan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in, Şilili yıldız Gary Medel’i yedek soyundurabileceği öğrenildi.

FUTBOL 24.11.2018, 10:02 24.11.2018, 21:31
120

Beşiktaş, Ankaragücü maçının son hazırlığını dün sabah yaptı. Siyah-beyazlı futbolcular, Teknik Direktör Şenol Güneş yönetimindeki antrenmanda, istasyon koşularının ardından dar alanda 5’e 2 pas çalışması gerçekleştirdi. Yaklaşık 1.5 saat süren idman tam sahada oynanan çift kale maç ve şut çalışmasıyla sona erdi.

Sakatlıkları bulunan Pepe, Babel, Adriano, Lens, Roco ve Gökhan Töre antrenmanda yer almadı. Siyah-beyazlılar öğleden sonra özel uçakla Kayseri’ye giderek kampa girerken bu futbolcular İstanbul’da bırakıldı.

Sakat oyuncular nedeniyle ilk 11’ini oluşturmakta bir hayli zorlanan Teknik Direktör Güneş’in, Gary Medel’i de yedek soyundurabileceği öğrenildi. Şili Milli Takımı kampından rötarlı dönen ve sadece dün sabah yapılan antrenmana katılan Medel’in yorgun olmasını göz önünde bulunduran Güneş’in, Pepe’nin yerine Necip Uysal’a 11’de forma verebileceği ifade edildi.

Milliyet

Yorumlar (0)