Ankara olmadı Gebze tamam

Siyah-Beyazlılar cumartesi günü Gebze'de, Konyaspor ile özel maç yapacak.

Ankara olmadı Gebze tamam

Ankara’da Osmanlıspor ve Kayseri ile iki hazırlık maçı oynamayı planlayan Kartal, Kayseri ekibinden olumlu cevap alamadı. Siyah-Beyazlılar cumartesi günü Gebze’de, Konyaspor ile özel maç yapacak. Maçın başlama saati 17.00 olarak belirlendi. Kartal, Osmanlıspor ile de özel maç yapma konusunda anlaşmaya varılmasına rağmen, stadın konumu yüzünden yaşanan ulaşım sıkıntısına takıldı. Bu konu hakkında alternatif arayışları ise sürüyor. Şenol Güneş’in, lige verilen milli arada en az iki hazırlık maçı yapmak istediği ifade ediliyor. 

Şenol Güneş’ten özlü sözler

Şenol Güneş, takımın devrimci yapıya sahip olduğunu söyledi. Dergiye konuşan tecrübeli hoca, şampiyonluktaki en büyük destekçileri Çarşı grubuna övgüler yağdırırken, “Çarşı gibi ‘her şeye karşıyım’ demek istiyorum. Elbette doğruya karşı değiliz ama ırk ayrımcılığına karşıyız. Çarşı’nın ne kadar değerli, önemli olduğunun her zaman farkında oldum” dedi. Güneş genç oyuncularla ilgili ise, “Herkesin başarısı kendine ait. Gençler için de öyle. Güneş herkese doğar ama ondan yararlanmak önemli” diye konuştu. 

Fikret Orman: Hedef 3 kupa

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hedeflerinin hem Avrupa hem lig şampiyonluğu olduğunu belirtti. Orman, Beşiktaş dergisinin eylül sayısındaki yazısında taraftarlardan sezon başında ilan edilen şampiyonluklara ve maç sonuçlarına göre oluşturulan negatif algılara itibar etmemelerini isteyerek, “Hedefimiz, ligde şampiyonluk ve Avrupa’da kupa kaldırmak. Arena’nın tamamlanmasıyla ve sizlerin desteğiyle bu başarılar camiamıza hiç uzak değil” değerlendirmesini yaptı.


FANATİK
Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 08:32
YORUM EKLE