"AMACIMIZ ONUNLA DEVAM ETMEK"

Beşiktaş'ın listesindeki Rhodolfo için Gremio başkanından Beşiktaş açıklaması geldi.

FUTBOL 13.07.2015, 20:31
6150

Brezilya basınının "Rhodolfo, Beşiktaş ile anlaştı" şeklinde duyurduğu haberin ardından, Gremio Başkanı Romildo Bolzan'dan açıklama geldi.

Bolzan, görüşmeleri inkar etmezken, ellerine henüz resmi bir belge ulaşmadığını belirtti ve, "Rhodolfo ile ilgili Beşiktaş'ın araştırmalarını takip ediyoruz. Ancak elimize şu anda resmi bir belge henüz ulaşmadı" ifadelerini kullandı.

"AMACIMIZ ONUNLA DEVAM ETMEK"

Gremio Başkanı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda da, "Rhodolfo'yu hiçbir zaman satılık listesine koymadık. Türkiye'den araştırmalar oldu, ancak bir süre sonra durdu. Şu anda tekrar bir teklif yapacaklar mı, bekliyoruz. Gremio Brezilya futbolunun en iyi iki stoperi olan, Rhodolfo ve Geromel'e sahip. Bizim amacımız onlarla devam etmek" şeklinde yorum yapmıştı.

 

GÜNEŞ 3 STOPERİ AÇIKLAMIŞTI

 

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, transfer listelerindeki 3 stoperin, Rhodolfo, Douglas (Dnipro) ve Douglas (Lokomotif Moskova) olduğunu açıklamıştı.

2015 yılı içerisinde 10 maça çıkan ve 893 dakika sahada kalan Rhodolfo, daha önce Sao Paulo ve Atletico Paranaense formaları giydi.

Yorumlar (16)
Tajk 5 yıl önce
Güneş hocayida kendine benzettiler sayın orman
AOK 5 yıl önce
Luiz Rhodolfo Dini Gaioto (born 11 August 1986), or simply Rhodolfo, is a Brazilian professional footballer who plays as a centre back for Beşiktaş J.K.
AOK 5 yıl önce
Baskanimiz Fikret Orman Büyük Baskan olma yolunda emin adimlarla ilerliyo..Fikret Orman ve ekibine gönülden tesekkürler.. Hem DOUGLAS(Dinipro) hemde RHODOLFO BESIKTASIMIZDAAAAAAAA.............Ronaldo- Zago efsanesi geri dönüyor... Baskan MOTTAYA DIKKAT.. Bu adamin gece hayati hastalik haline gelmis diger Brezilyalilara bulastirirsa hevesimiz kursagmizda kalir...
AOK 5 yıl önce
Douglas Silva Bacelar or just Douglas (São Paulo, April 4, 1990) is a Brazilian footballer who acts as a defender. Now, he plays for the Turkish team Beşiktaş J.K..
AOK 5 yıl önce
Baskan Fikret Ormanin Robin von Persie konusunda yaptigi aciklamar tamamen yerinde ve taktikseldi.. Onu elestirenleri kiniyorum..Özellikle Oktay Derelioglunu..Besiktas Yönetimi Avrupada ve Dünyada cirit atiyo cirit...
AOK 5 yıl önce
Bir gün gelecek Baskanimiz Fikret Orman su "R" leri söyleyemeyen FB Baskanina "R"leri söyletmeyi ögretecek..FIK-R-ET O-R-MAN..
AOK 5 yıl önce
Iste simdi SENOL GÜNESIN Hücüm FUTBOLU nasil oynanirmis gösterme vakti geldi..Defans saglama alindi..
AAA 5 yıl önce
AOK ile wikipediden transfer haberleri.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın