"AMACIMIZ ONUNLA DEVAM ETMEK"

Beşiktaş'ın listesindeki Rhodolfo için Gremio başkanından Beşiktaş açıklaması geldi.

Brezilya basınının "Rhodolfo, Beşiktaş ile anlaştı" şeklinde duyurduğu haberin ardından, Gremio Başkanı Romildo Bolzan'dan açıklama geldi.

Bolzan, görüşmeleri inkar etmezken, ellerine henüz resmi bir belge ulaşmadığını belirtti ve, "Rhodolfo ile ilgili Beşiktaş'ın araştırmalarını takip ediyoruz. Ancak elimize şu anda resmi bir belge henüz ulaşmadı" ifadelerini kullandı.

"AMACIMIZ ONUNLA DEVAM ETMEK"

Gremio Başkanı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda da, "Rhodolfo'yu hiçbir zaman satılık listesine koymadık. Türkiye'den araştırmalar oldu, ancak bir süre sonra durdu. Şu anda tekrar bir teklif yapacaklar mı, bekliyoruz. Gremio Brezilya futbolunun en iyi iki stoperi olan, Rhodolfo ve Geromel'e sahip. Bizim amacımız onlarla devam etmek" şeklinde yorum yapmıştı.

 

GÜNEŞ 3 STOPERİ AÇIKLAMIŞTI

 

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, transfer listelerindeki 3 stoperin, Rhodolfo, Douglas (Dnipro) ve Douglas (Lokomotif Moskova) olduğunu açıklamıştı.

2015 yılı içerisinde 10 maça çıkan ve 893 dakika sahada kalan Rhodolfo, daha önce Sao Paulo ve Atletico Paranaense formaları giydi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tajk
Tajk - 4 yıl Önce

Güneş hocayida kendine benzettiler sayın orman

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Luiz Rhodolfo Dini Gaioto (born 11 August 1986), or simply Rhodolfo, is a Brazilian professional footballer who plays as a centre back for Beşiktaş J.K.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Baskanimiz Fikret Orman Büyük Baskan olma yolunda emin adimlarla ilerliyo..Fikret Orman ve ekibine gönülden tesekkürler.. Hem DOUGLAS(Dinipro) hemde RHODOLFO BESIKTASIMIZDAAAAAAAA.............Ronaldo- Zago efsanesi geri dönüyor... Baskan MOTTAYA DIKKAT.. Bu adamin gece hayati hastalik haline gelmis diger Brezilyalilara bulastirirsa hevesimiz kursagmizda kalir...

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Douglas Silva Bacelar or just Douglas (São Paulo, April 4, 1990) is a Brazilian footballer who acts as a defender. Now, he plays for the Turkish team Beşiktaş J.K..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Baskan Fikret Ormanin Robin von Persie konusunda yaptigi aciklamar tamamen yerinde ve taktikseldi.. Onu elestirenleri kiniyorum..Özellikle Oktay Derelioglunu..Besiktas Yönetimi Avrupada ve Dünyada cirit atiyo cirit...

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Bir gün gelecek Baskanimiz Fikret Orman su "R" leri söyleyemeyen FB Baskanina "R"leri söyletmeyi ögretecek..FIK-R-ET O-R-MAN..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Iste simdi SENOL GÜNESIN Hücüm FUTBOLU nasil oynanirmis gösterme vakti geldi..Defans saglama alindi..

AAA
AAA - 4 yıl Önce

AOK ile wikipediden transfer haberleri.