Altınordulu Çağlar İspanya yolcusu

Altınordu'nun son dönemde vitrine çıkardığı en önemli isimlerden Çağlar Söyüncü'ye Avrupa'dan teklif yağıyor. Daha önce Bundesliga ekipleri Bayer Leverkusen ve Köln ile İngiltere Premier Lig temsilcisi Manchester City'nin izlediği genç stopere La Liga'dan Valencia da takibe aldı.

FUTBOL 28.01.2016, 13:44 28.01.2016, 13:47
1193

Başkan Seyit Mehmet Özkan genç futbolcuyu izlemek için İzmir’e gelen İspanyol kulübünün yetkililerinin resmi transfer teklfinde bulunduğunu açıkladı. Çağlar için 2.5 milyon Euro talep ettiklerini belirten Özkan, “Valencia isteğimizi değerlendirecek” diye konuştu.


İspanyolların Çağlar’ın en az 5 maçını daha izleyeceğini anlatan Başkan Özkan, “Valancia’nın scout ekibi Çağlar için olumlu rapor verdi. Ancak yöneticiler PTT 1’inci Lig’deki düşük kalite yüzünden oyuncumuzu bir süre daha izlemeyi düşünüyor. Rakiplerin Altınordu karşısında savunma ağırlıklı oynadıklarını, Çağlar’ı kora kor bir maçta görmek istediklerini ilettiler. Sezon bitince oturulur konuşulur. Bu oyuncuyu isteyen Beşiktaş’la görüşme önceliğimiz var. Ama ben Çağlar’ın gelişimi için Avrupa’ya gitmesinden yanayım” dedi.
Yorumlar (4)
muallim 5 yıl önce
pazarlama taktiği bunlar, sat o zaman ispanyaya da görelim. Geçin bunları ya!
kartal 5 yıl önce
500binavro edebilir.fazla etmez çünkü ağır
as 5 yıl önce
yav he he aklı sıra fazla para koparcaklar
Atınç'ı Çok Arıyoruz 5 yıl önce
Elinde Atınç gibi süper bir oyuncu varken buna tamah etmek aptallık, bu 2.5 ediyorsa Atınç 25 milyon Euro eder, ancak bu çapsız, iş bilmez, laf olsun diye iş yapan, borcu 2.2 katına çıkaran yönetim, Atınç'ı nerdeyse bedavaya gönderdi.