Altınordu'nun turnuvasında skandal..!!

Altınordu futbol kulübünün düzenlediği U12 futbol turnuvasında Beşiktaş'ta bazı oyuncular, fiziksel özelliklerinin yaşıtlarına göre üstün olması nedeniyle maçlara alınmak istenmedi ve Beşiktaş turnuvadan çekildi.

FUTBOL 07.04.2018, 14:23 07.04.2018, 21:22 kartalbakışı.com
1265

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın, turnuvayı organize eden yetkililere “Beşiktaş’ta 3 tane fiziki olarak üstün oyuncu var. Ya bunları oynatmayın ya da onları diskalifiye ederiz” şeklinde ifadeler kullandığı iddia ediliyor. Bu durumun Beşiktaş Kulübü yetkililerine aktarılmasının ardından bu duruma tepki gösteren yetkililer, Beşiktaş U12 Takımı’nı turnuvadan çekti.

Selçuk-Efes Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyonda yaşanan bu skandal durum sonrası Beşiktaş'lı futbolcular gözyaşlarını tutamazken, çocukların aileleri bu duruma tepki gösterdi. Jandarmanın müdahele ettiği tartışma büyümeden sona ererken Beşiktaş yönetiminin takınacağı tavır merak konusu oldu.

Ailelerin tepkilerini ve yaşanan arbedeyi videodan izleyebilirsiniz...

KARTAL BAKIŞI

Yorumlar (2)
Şade vatandaş 3 yıl önce
Bugünki Altınordu ve Beşiktaş çocuk karşılaşmasındaki arbede den dolayı çok üzgünüm jandarma nın hassas davranması sonucu belkide büyük bir olay engellendi fakat iki tarafı ayırarak olayı sakınleştiren jandarma ya fatura kesiliyor Selçuk ilçemiz deki asayişi sağlayarak üstün başarı elde ettiğini bildigimiz karakol komutanı görevinden alınıyor bu normal deyil karakol komutanı doguda yapmış oldugu hassas görevlerini bilmekteyiz Selçuk ta gecesini gündüzüne katarak calışan bir insana bunun yapılması doğru deyil herkeze sesleniyorum bir Beşiktaş lı olarak el atmamız gerekiyor bizler bugun evlerimizde rahat yatıyor sak bunun gibi komutanlar yuzunden lütfen el atalım
Sporcu 3 yıl önce
Yanlis bilgi. Orada yapilan sey cocuk sagligi icin genk ve shefield da ayni sekilde cocuklar bulunuyordu ve genkin oyuncusuyla ikili mucadeleye giren bir cocuk sakatlik gecirdi. Bunu önlemek amaciyla alinan bir karardi bu shefield ve genk bu karari olumlu karsiladi ve cocuklari oynatmadi. Besiktas kabul etmeyip turnuvadan cekildi ve onun yerine kazanmalarina ragmen altetic bilbao kazanmis sayildi