"Alnımız ak, başımız dik ama üzgünüz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Lyon'a elendikleri maçın ardından TRT Spor'a değerlendirmelerde bulundu.

FUTBOL 21.04.2017, 01:43 21.04.2017, 17:12 kartalbakışı.com
340
"Alnımız ak, başımız dik ama üzgünüz"

Öne çıkan açıklamalar şu şekilde:

Mayıs ayını göremedik, ondan dolayı üzgünüz. 40 bin kişinin önünde olağanüstü destek ile turu geçmek istiyorduk. Başımız dik maalesed kazanmamıza rağmen penaltılarda kaybbettik. Futbolun teknik yorumlarından çok onların yeteneğine ve karakterine güveniyorum. Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Hiçbir zaman ezildiğimizi düşünmüuorum. Tek, Dinamo Kiev maçı oldu onun da şartları farklıydı. Ülkeyi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Biraz daha şans olsa üst tura çıkabilirdik. Zor bir maç olacağını biliyorduk. Oyuncular yoruldular ve kramplar girdi. Bütün herkes futbol adına oynadı. Seyirci de öyle.. Alnımız ak, başımız dik ama üzgünüz. Futbolcularımız güçleri yettiğince en iyisini yapmaya çalıştı."

Yorumlar (3)
Murat 4 yıl önce
ulan necibi oynatır laf söylersiniz şimdide necibi oynat diye eleştiriyosunuz, eleştiri için yaratılmışsınız sanki...olmadı arkadaş mücadele ettik şans da eksikti..şenol hocayı eleştirmek senin benim ne haddime!! evet mitroviçi bende oynatmazdım maç boyunca çıldırttı ama onun yerine necip oynasaydı eminim o zaman bu adamı niye oynattınız derdiniz lütfen biraz daha hoşgörü..
hakikat 4 yıl önce
şenol hoca nın kimi zaman şu ısrarları beni öldürüyor. neden oğuzhan atiba dökülürken almıyorsun. gökhanın transferini istemediğin için mi sokmuyorsun. necip mitroviçten hızlı değilmi oyun aksıyor şenol hoca seyrediyor.
kartal 4 yıl önce
alnın ak falan değil hoca bile bile turu verdin ev sahibi takım oyunu penaltıya bırakmaz.