Alman basınından Türkçe tweet!

Almanya'nın önde gelen gazetesi Bild, Beşiktaş'ın Fenerbahçe galibiyetiyle ilgili Türkçe tweet attı.

FUTBOL 28.09.2015, 00:05 28.09.2015, 00:07

 Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş, Fenerbahçe'yi Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 3-2 mağlup etti. Bu mücadelede Siyah Beyazlılar'ın Alman futbolcusu Mario Gomez 2 gol kaydederek takımına galibiyeti getiren isim oldu. Almanya'nın önde gelen gazetesi Bild, resmi twitter hesabından Beşiktaş'ın galibiyeti ile ilgili Türkçe tweet attı. Bild Sport, 'Zafer için tebrikler Beşiktaş. Beşiktaş forması ile attığın 2 gol için tebrikler Mario Gomez' dedi.

Yorumlar (3)
Bulent 4 yıl önce
Ohuz sana niye batiyorki secdeye yatan demba ba. Adam gecen yil 18 mi gol atti. 7 mio e para kazandirdi. Kardes insanlarin yapisini inancini hor görme. Senin digerlerden farkin ne sen onlari onlar seni hor görürse. Bilmem anladinmi?
oguz can mn 4 yıl önce
büyük macların adamı GOMEZ Büyük topcusın kanıtladın DERBİLERDE 1 TANe GOL DAHİ ATAMAYAN ama dini kulanarak SECDELERE yatan milleti kandıran DEMBA ya 1 mesaj verdin anlayana ne demek COK ŞEY İFADE EDER herkes inancını kendi icinde yaşar göstermelik degil İBADET KUL İLE ALLAH arasındadır ALLAH herkesin ALLAHı dır SEN İŞİNİ GÜZEL YAPARSAN ALLAH SENİN EMEGİNİ ZAHİ ETMEZ ...derbilerde GOL atamayan krtk heef maclarda hele FB boş kaleye gol atamayan DEMBA cılara KAPAK OLSUN DİNİ HER YERE ALET EDENLERE...GELSİN BU GOL......
marco 4 yıl önce
adam fenerli yenilgiyi hazmedememiş, aklı sıra demba ba ya sallıyor sefil.