Alman basınında Beşiktaş manşetleri

Alman basını Bayern Münih'in Beşiktaş ile eşleşmesini mutlulukla karşıladı.

Alman basınında Beşiktaş manşetleri

"Gracias Xabi" (Teşekkürler Xabi) başlıkları ile kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya teşşekkür edildi. Bild ve Süddeutsche Zeitung'un başlıklarında "Şanslı kura" denildi

***

Alman basını, Bayern Münih'in Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda Beşiktaş ile eşleşmesini mutlulukla karşıladı.

***

Bild Gazetesi, "Daha kolay olamazdı... Şanslı kura ! Bayern, Beşiktaş ile eşleşti" başlıklarını kullanırken "Bayern, Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda Beşiktaş ile eşleşti; Barcelona ve Manchester City gibi dev rakiplerden kurtuldu" yorumuna yer verdi.

***

Süddeutsche Zeitung, "Şanslı kura... Bayern’e Beşiktaş çıktı" ve Sportbild "Gracias Xabi ! Bayern-Beşiktaş, Real Madrid-PSG" başlıklarını kullandı. Gazetelerdeki "Gracias Xabi" başlıklarıyla kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya ana dili İspanyolca teşekkür edildi.

***

Süddeutsche'nin internet sitesinde kura canlı yayınında "Katar'dan gel. Geçen yılki Barcelona travmasını (4-0, 1-6) atlatmak için 400 milyon Euro harcayıp Neymar ve Mbappe'yi al. Grupta Bayern Münih'i geç. Ve gidip 1/16 turunda Real Madrid'i çek, Bayern'e de Beşiktaş çıksın. Kader!" ifadeleri kullanıldı.

***

Kaynak: Ntvspor

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 14:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete KOÇER
Mete KOÇER - 1 yıl Önce

fikret ormanın büyük takım hayalini gerçekleştirmek için büyük fırsat. 6 milyon avroluk değil 600 milyon avroluk maç. bjk ya şans tanımayanlara şaşıyorum

asabi çocuk
asabi çocuk - 1 yıl Önce

bjk akıllı oynamalı ve biraz kondisyon yüklemeli...

Altan
Altan - 1 yıl Önce

beşiktaş grup maçlarındaki oyunları gibi oynarsa bayern'i neden elemesinki?