Albayrak'tan Talisca ve Dudu açıklaması!

Fenerbahçe derbisinde son saniyede yedikleri golle galibiyeti kaçırdıkları için üzgün olduklarını söyleyen Metin Albayrak, takımdaki havanın çok olumlu olduğunu belirtti.

FUTBOL 11.05.2017, 13:44 12.05.2017, 18:26 kartalbakışı.com
2019

Metin Albayrak "Takımdaki hava çok iyi. Takımı çok pozitif gördüm. Geçen sene bu zamanlarda daha fazla stres vardı. Tam kadro çalışıyoruz. Puan farkının kapanmasına tabii ki üzüldük, üzülmemek elde değil. 7 puan öndeyken ummadığımız bir yenilgi aldık Başakşehir'den. Fenerbahçe maçında da çok iyi bir futbol sonrası son saniyede golü yedik. O son saniye hepimizi çok üzdü ama hayat devam ediyor. Şampiyonluğun en büyük adayıyız. Kendimize ve takımıma güveniyoruz. Şampiyonluğa yüzde yüz inanıyoruz. 7 puan öndeyken de haddimizi biliyorduk, hiçbir şekilde havaya girmemiştik. Şenol Hoca da neşeli ve mutlu. Sabah güzel bir sohbet ettik; takımın içindeki havayı konuştuk" dedi.

***

Talisca'nın Beşiktaş'ta kalmak istediğini ifade eden Albayrak, transfer çalışmalarıyla da ilgili bilgi verdi. Metin Albayrak "Talisca ile görüştük. Burada mutlu ve kalmak istiyor. Ama bu, ne bizim ne de Talisca'nın elinde. Benfica'nın elinde. Süreci bekleyip sezon sonunda görüşeceğiz. Senenin her haftası maç izliyoruz. 12 kişilik bir ekibimiz var. İzlediğimiz son oyuncuların pozitif olanlarını da başkanımız ile birlikte masaya yatırıyoruz. Ardından da düşüncelerimizi hocamıza sunuyoruz. Dudu artık Brezilya Milli Takımı'nda oynayan kendini kanıtlamış bir oyuncu. İzlenilecek bir tarafı yok. UEFA ile Finansal Fair-Play anlaşmamız var. Kendi bütçemiz dahilinde transfer yapmaya çalışıyoruz. Ayağımız yere basarak ilerliyoruz. Transfer çalışmaları ve izlemeler devam ediyor" şeklinde konuştu.

***

Kaynak: Ntv Spor

Yorumlar (1)
bayburtlu 4 yıl önce
mitroviçi kim izledi geri zekalılar...