Albayrak açıkladı! İşine son verildi...

Beşiktaş'ın Süper Lig'in 23. haftasında Vodafone Park'ta Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ettiği maçta stadyumda çalınan "Mimi Mini bir kuş" şarkısı taraftarlardan beğeni toplamıştı.

FUTBOL 28.02.2018, 15:06 01.03.2018, 10:28 kartalbakışı.com
4768

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak TRT Spor canlı yayınında yaptığı açıklamalada derbi sırasında "Mimi Mini bir kuş" şarkısını stadyumda çalan görevlinin kulüpteki görevine son verildiğini açıkladı.

***

Albayrak'ın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

"Türkiye’de kutuplaşmalar başladı. Hoşgörü kaybedildi. Seba döneminde aynı uçakta iki takım dönüyordu. Seba, “Rakibi rencide edecek tezahüratta bulunmayın” demişti. Böyle günler yaşandı. Biz böyle büyüdük, böyle gördük. Bu dönemde çok üzülüyorum. Bu durum nereye gidecek? İcra Kurulu Toplantısında da konuştuk.  “Mini mini bir kuş konmuştu” göndermesinden haberimiz yoktu. O anonsu yapan arkadaş, inisiyatif alarak işine son verdik. Başkanımız da anormal sinirlendi." dedi.

Kaynak: TRT Spor
 

Yorumlar (5)
Senol 3 yıl önce
Metin Albayrak, merhum onursal başkanımıza edilen küfrü hazmedebildi ama küfür içermeyen miniyi hazmedemedi yazıklar olsun.
Yankı 3 yıl önce
niye son veriliyor ya ne güzel latife yaomış arkadaşımız
Daryus01 3 yıl önce
Wardar ovası çalınması yasaktı ne olacak kucukken mutlu oludugumuzda öğretmenimiz soyletırdı ayıptır yapmayın adamı ekmegınden etmeyin
NevzatDemir 3 yıl önce
çok ayıp bunu yaptıycanız. gayet başarlı bir komedi idi adamlar bize neler yapmadı ki.
Senol 3 yıl önce
Ulen cok okuzuz adamin ne sucu var 45 kisiyi mutlu etmis.. biz gidelim bak kadikoye neler yapacaklar .. yalnis karar hemen geri cagirin adami...