Ahmet Nur Çebi:

Yakaladıkları başarının sırrını açıklarken, önceliği planlamaya veren Ahmet Nur Çebi, ardından 'Adalet' vurgusu yapıp sabır, sevgi ve huzurun önemine değindi

FUTBOL 25.10.2014, 12:09
2127
Ahmet Nur Çebi:

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, başarılarının tesadüfi değil, planlı çalışmanın eseri olduğunu söyledi.
Çebi, "Kısa vadeli değil, orta ve uzun vadeli planlar yaptık. Bu önümüzdeki 5-10 yılı kapsayan bir düşünceydi. Gelecek 5 yılın takımını kurduk. Yaş ortalaması çok aşağılarda olan bir takımız. Bu konuda çok iyi pozisyon aldık. Gelişerek, nokta transferlerle güçlenerek ve tecrübe kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.
FORMAYI HAK EDEN ALIYOR

Çebi sözlerini şöyle sürdürdü: "Yükselişimizin sırrı öncelikle doğru planlama. İkincisi sabır, üçüncüsü huzur, dördüncü sevgi, beşinci ve en önemlisi ise adalet. Beşiktaş'ta şu an adalet var. Futbolcu hak edenin formayı aldığını, hak edilen başarının ödüllendirildiğini çok iyi biliyor. İşin özü Beşiktaş'ta adalet duygusunun getirdiği sevgi ve arkadaşlık ortamı var. Buna ister kolej, isterseniz başka bir şey deyin. Ancak bir aile ortamı olduğu kesin."


BİLİC DE TAKIM DA GELİŞİYOR


Partizan galibiyetine çok sevindiklerini ancak bunu tadında bırakmak gerektiğini dile getiren Çebi, "Daha yapmamız gereken çok iş var. Ben nazardan korkarım. Allah nazar değdirmesin, iyi gidiyoruz" ifadesini kullandı. Çebi, Bilic için de şunları söyledi: "Artık takımı tanıdı. Bu sene daha özgüvenli ve daha kararlı duruyor. Bu da takıma olumlu yansıyor. Hem o hem hem de takım gelişiyor."

Yorumlar (1)
Naci 6 yıl önce
Nereye yukseldiniz, hicbir basariniz yok.geldiginiz gunden beri taraftari aldatiyorsunuz. Bu nedenle kimse maclara gitmiyor.besiktasin. buyuk kulip olmasi icin orman ve ekibi istifa etmesi lazim!