Ahmet Canbaz ile 5 yıllık sözleşme!

Sezon sonu kadroyu gençleştirmeyi hedefleyen Beşiktaş'ta transfer çalışmaları hız kazandı.

FUTBOL 28.03.2018, 10:01 29.03.2018, 11:27 kartalbakışı.com
1896

Oğuzhan Özyakup'u iyi bir teklif gelmesi halinde satmayı planlayan siyah beyazlı yönetimi, doğacak boşluğu genç ve yetenekli isimlerle kapatmayı hedefliyor.

Bu isimlerin başında da Ahmet Canbaz geliyor. Scout ekibinin olumlu raporu sonrası hareket geçen Beşiktaş yönetimi, Alman ikinci liginde Braunschweig forması giyen 19 yaşındaki Ahmet Canbaz'ı gündemine aldı.

Harekete geçen siyahbeyazlılar, Almanya'da yapılan görüşmelerin ardından Ahmet Canbaz ile 5 yıllık sözleşme konusunda anlaşmaya vardı.

Braunschweig kulübü ile kurulan temaslarda ise büyük aşama kaydedildi. Canbaz bu sezon Braunschweig formasıyla sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekti. Beşiktaş'ın 19 yaşındaki futbolcuyu transfer dönemi başlamasının ardından kadrosuna katması bekleniyor.

***

Kaynak: Fotomaç

Yorumlar (2)
Zehni korkmaz 3 yıl önce
OZİ BU SENE NE VERDI. OZİ SOSALI OLCAY ŞAHAN LA OZI OZIYDI. BU SENE TEK BIR MAÇTA KENDINI GÖSTERDI KAFASINDA COK TİLKİLER VAR VAR O KATTI VERMIYOR SATTARSIN GENÇLERLE TAKIM YENILENIR KONDİSYON DA YÜKSELIR IYI FIKIR TAKDIRLE IYISINI BILIRLER FAYDA VERMEYENI NE DIYE TUTUYONKI
aslan uşaklı 3 yıl önce
lütfen altaylı atakanı da alın tam olsun bide kaan ayhan ballı lokum olur