Acil Yardım Geliyor

Asteras Tripolis ve Çaykur Rize karşılaşmalarından istenen sonuçların alınamaması, Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi. Siyah-beyazlılar, camiadan bir Türk antrenörü göreve başlatmak için Hırvat teknik adamı ikna etmeye çalışacak.

Acil Yardım Geliyor

Beşiktaş Yönetimi, lig ve Avrupa’yı masaya yatırdı, testi kırılmadan müdahalede bulunmak için tedbirleri masaya yatırdı. Siyah-beyazlılar ilk olarak teknik direktör Bilic’in yanına, ligi ve Beşiktaş camiasını iyi tanıyan bir yerli antrenör, daha doğrusu yardımcıyı gündemine aldı.

Bilic’e hem taktik, hem de rakip takımların analizinde yardımcı olabilecek, takım ve teknik heyeti yönetime daha da yaklaştırabilecek bir yerli hocayı yedek kulübesine sokmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu konuda Bilic’i ikna etmeye çalışacak.

Daha önce, Sportif Direktör Önder Özen’in istemesine rağmen, Bilic’in ikna etmesiyle bu düşünceden vazgeçen yönetim, bu konuyu bir kez daha gündeme getirecek. Geçtiğimiz sezon, İbrahim Üzülmez, İlhan Mansız, Gökhan Keskin ve Tamer Tuna gibi isimleri bu mevkii için gündeme getiren Beşiktaş Yönetimi, bunların dışında başka isimleri de listeye ekleyecek.

BAŞKA BAHARA...

Bilic’in yardımcı antrenörü kabul etmesi halinde sportif direktörlük başka bir bahara kalacak. Yönetimin, bu sezonki şampiyonluk şansını daha ilk haftalardan yok olmaması için ne gerekiyorsa yapacağı belirtildi.

 

MİLLİYET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek tuna
Melek tuna - 5 yıl Önce

Beşiktaşın durumu pek iyi görünmüyor bu sene teşekkürler

uğur acar
uğur acar - 5 yıl Önce

sistem yok takımın ne oynadığı belli değil.M.A F dan sonra,Lucesku zamanında,sert savunma ve kaliteli hücum anlayışı vardı tabiki karakterli_kaliteli oyuncular topluluğunuda unutmamak gerek.SERGEN,İ. ÜZÜLMEZ,İ. MANSIZ aynı anda yardımcı hoca olamazlarmı?.

kml
kml - 5 yıl Önce

sergen

kml
kml - 5 yıl Önce

sergen

hasan
hasan - 5 yıl Önce

evet kulubeye mutlaka bir antronor lazim.Oda mutlaka sergen olmali bence nedenide cok acik sergenin futbolclar üzeri.de daha etkili olacaltir

hasan
hasan - 5 yıl Önce

evet kulubeye mutlaka bir antronor lazim.Oda mutlaka sergen olmali bence nedenide cok acik sergenin futbolclar üzeri.de daha etkili olacaltir

hamza
hamza - 5 yıl Önce

bencede acilen sergen yalçın yardımcı antrenör olarak getirilmeli

Namik
Namik - 5 yıl Önce

Dogru, gece kuluplerini gezip, icki,sigara ve kumar icin sergen yalcin gelebilir! Iyi ornek olur genclere!