Abdullah Avcı rapor hazırlıyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Gençlerbirliği maçından sonra yönetime rapor sunacak. Abdullah Avcı'nın raporunda üzerinde duracağı noktalar oldukça dikkat çekici.

FUTBOL 24.12.2019, 07:06 26.12.2019, 09:53 kartalbakışı.com
237

Fenerbahçe yenilgisi sonrasında kendisi ve takımının eksiklerinden bahseden Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Cuma günü oynanacak Gençlerbirliği maçından sonra bir rapor hazırlayacak. İlk yarıyla ilgili hem kendisinin hem de takımın performansının değerlendirmesini yapacak.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı’nın özellikle kendisini hayal kırıklığına uğratan Oğuzhan Özyakup, Victor Ruiz, N’Koudou, Tyler Boyd, Abdoulay Diaby ve Güven Yalçın’la ilgili düşüncelerini paylaşacağı bildirildi. Abdullah Avcı’nın zaten pek bir beklentisi olmayan Jeremain Lens, Orkan Çınar, Rebocho, Douglas Muhayer ve Enzo Roco ile ilgili olarak da yönetime verecek raporda açıklamalarının olacağı bildirildi.

Abdullah Avcı'nın raporda açıklama getireceği noktalar

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı’nın vereceği raporda ayrıca kendisiyle ilgili bazı sorumlululukları da üzerine alacağı bildirildi. Tecrübeli teknik direktörün bazı oyuncularla ilgili neden olmadığı ile ilgili savunma yapacağı bildirildi.

* Visca çıkarabileceğini iddia ederek aldırdığı Boyd’un yarattığı hayal kırıklığının nedenini…

* Bir stoper olmasına rağmen Ruiz’in sürekli sakatlanmasına çare bulunamaması nedenini…

* Muhayer’i bir türlü hazırlayamamasının nedenini…

*Adem Ljajic’in verimliliği artıramamasının nedenini…

* N’Koudou’nun bir türlü devamlılık sağlayamamasının nedenini…

* Güven Yalçın’ın geçen sezondan bile geride kalmasının nedenini…

Fotospor

Yorumlar (2)
furkaan 12 ay önce
Bırak raporu, İstifa dilekçesi hazırla.
Özgür g 12 ay önce
Gidecekler hoca Douglas roco vıda rebeco adem diaby oguzhan lens Boyd nkolu Burak güven karius gelecek Mert Hakan marcelo kolibaly Kaan ayhan banega cenk trezege Ahmet Musa onyekuru