Abdullah Avcı'dan rapor istenecek!

Beşiktaş'ta yeni başkan Ahmet Nur Çebi'nin ilk hamlesinin yabancı bir sportif direktör olacağı iddia edildi.

FUTBOL 22.10.2019, 06:48 24.10.2019, 07:24 kartalbakışı.com
223

Beşiktaş'ta yeni Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Avcı’yla yola devam etmek istemesine rağmen üstüne bir sportif direktör getireceği iddiası Pazar günü yapılan Kongre’nin en fazla konuşulan konuları arasındaydı. Erdal Torunoğulları’nın seçim sürecinde yurt dışına çıktığı dönemde dünyaca ünlü bir isimle sportif direktörlük konusunda görüşme yaptığı iddiaları gündeme gelmişti.

ÇEBİ’NİN İLK İŞİ AVCI’DAN RAPOR İSTEMEK OLACAK

Çebi’nin ilk iş olarak Abdullah Avcı’dan bir rapor isteyeceği, gelinen durumla ilgili sorumluğun kimde olduğu hakkında bilgi alacağı bildirildi. Avcı’nın seçim sürecinde Orman yönetiminin asbaşkanı Serdal Adalı’ya verdiği raporla ilgili de bilgi alacağı öğrenildi. Çebi’nin özellikle N’Koudou, Diaby ve Boyd transferlerinde Avcı’nın rolünü öğrenmek istediği bildirildi.

Fotospor

Yorumlar (1)
Baba kartal 1 yıl önce
Napacaksin raporu dosyanın arasina mi koyacaksın bakın kardeşim günümüz futbolunun hocaya bağlı olarak takımın sahada yapmasi gereken temel olmazsa olmazları var bu oyun ancak futbolcu kalitesini ortaya kor şimdi Beşiktaş'ın o temel olması gereken oyunla alakası yok Abdullah la olmaz