Abdullah Avcı 4 ismin biletini kesti

Beşiktaş'ın yeni Teknik Direktörü Abdullah Avcı, kadrodaki futbolculardan Enzo Roco, Isimat Mirin, Cyle Larin ve Jeramin Lens’i yeni sezon için düşünmüyor.

FUTBOL 12.06.2019, 09:12 15.06.2019, 13:48 kartalbakışı.com
7789

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’nın kadrosunda düşünmediği Roco, Isimat Mirin, Larin ve Jeramin Lens satışa çıkarılacak. İyi teklif olmazsa kiralama yoluna gidilecek.

Geçen sezon başında rotasyonda kullanılmak üzere alınan ancak ağırlığı nedeniyle eleştiri konusu olan Roco, üstü çizilen ilk isim oldu. Pepe’nin ayrılması nedeniyle devre arasında transfer edilen Mirin de ikili mücadelelerdeki zayıflığı ve topu oyuna sokmadaki yetersizliği nedeniyle gözden düştü. Büyük umutlarla alınan ama gelişim kaydedemeyen Larin ile, şans bulduğu halde F.Bahçe’deki verimliliğine ulaşamayan Lens de Avcı’nın planları arasında yer almıyor. Siyan beyazlı yönetim, bu dört futbolcuyu öncelikle satmayı istiyor. Ancak iyi teklifler alınmaması halinde söz konusu oyuncuları kiralama yoluna da gidecek. Şilili Roco’nun 31 Mayıs 2021, Kanadalı Larin, Fransız Mirin ve Hollandalı Lens’in ise Beşiktaş ile 31 Mayıs 2022’ye kadar sözleşmesi var.

Hürriyet / İsmail Er

Yorumlar (1)
Sermet 2 yıl önce
Hocam şu Qaresmanında biletini kes ne olur.