Aatif Beşiktaş’a hazır

Kara Kartal'ın transfer hedeflerine dahil ettiği Aatif Chahechouhe'dan, Siyah-Beyazlılar'a net mesaj geldi. Sivas'tan ayrılma kararı alan 28 yaşındaki golcü, "Eğer beni tatmin edecek bir teklifle gelirlerse İstanbul'da oynamaya hazırım" dedi

Aatif Beşiktaş’a hazır

Yeni sezonda hem ligde hem de Avrupa'da başarı getirecek natifli bir kadro oluşturmak için düğmeye basan Siyah-Beyazlılar, bu doğrultuda menacerler aracılığıyla önerilen Aatif Chahechouhe'yu gündemine almıştı. 

Sivas'ta geçirdiği 3 sezonun sonunda takımından ayrılmaya karar veren 28 yaşındaki yıldız için temaslara başlayan yönetime, başarılı futbolcudan olumlu mesaj geldi. Beşiktaş'ın ilgisi için yakın çevresine açıklamalarda bulunan Aatif'in, "Sivas'ta geçirdiğim 3 güzel yılın ardından artık ayrılık vakti geldi. Bu doğrultuda Beşiktaş'ın benim için devrede olduğunu biliyorum. Bu durum beni oldukça mutlu etti. Eğer beni tatmin edecek bir teklifle gelirlerse İstanbul'da oynamaya hazırım" ifadelerini kullandığı öğrenildi.
 

 
 
 
 


Ya Ömer ya da Mustafa
Sivasspor'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen kariyerinde değişikliğe gitmeyi kafasına koyan Aatif için Beşiktaş'ın, resmi temaslara bu hafta içinde başlayacağı konuşuluyor. 

Beşiktaşlı idarecilerin, sözleşmesindeki, '3 milyon Euro'ya serbest kalır' maddesi bulunan başarılı oyuncu için kulübüne takas teklifini sunacağı, yönetimin; Aatif için Mustafa Pektemek ya da Ömer Şişmanoğlu'nu göndermeye hazır olduğu bildirildi.

Gol kralı olmuştu

Sivasspor formasıyla 2 sezon önce 34 maçta 17 gol kaydeden Aatif Chahechouhe, krallık tacını takmıştı. Sivas'ta geride bıraktığımız dönemde ise 33 mücadelede 13 sayı kaydeden Faslı futbolcu, başarılı form grafiğine ek olarak mütavazi görüntüsüyle de herkesin gönlünü    feth etmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

mustafa!

deli yusuf
deli yusuf - 4 yıl Önce

mustafa verin atıfı alın ama cicinhokaçırılmamalı

samim
samim - 4 yıl Önce

pektemek+bir mikrar para alın atıfı

ogun
ogun - 4 yıl Önce

pektemek + 3 milyon :) 5 para etmez pektemek

iranlı
iranlı - 4 yıl Önce

bu futbolcuyu vermezler beşiktaşa...onun gideceği adres odyakmazın isteği ile fb olur...

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

mustafayı gönderin en azından yıllık 1,5 milyon eurodan kurtulun.

PAOK
PAOK - 4 yıl Önce

İranlının dediğinde gerçek payı olabilir. odyakmaz aziz ile arasını bozmak istemez çünkü.

samim
samim - 4 yıl Önce

fenerde stoch var buna okadar para vermezler.ama ts ile gs yede lazım bu tip oyuncu.aradan kaptık kaptık kapamadık çerçöple devam.