8.2 ile sınıfı geçti!

Derbinin gözlemcisi Engin Kurt, Veli'ye gösterdiği kırmızı kart nedeniyle eleştirilen Cüneyt Çakır'ın performansını iyi bularak 8.2 verdi.

8.2 ile sınıfı geçti!

Beşiktaş-Galatasaray derbisinde Veli Kavlak'a Sneijder'e müdahalesi nedeniyle kırmızı kart gösteren Cüneyt Çakır, maçın gözlemcisi Engin Kurt'tan geçer not aldı. FIFA talimatında rakibin yüzüne doğru yapılan bu tip hareketler için, "Bu darbeler göze zarar verebilir, kör edebilir veya başka bir kötü sonuca neden olabilir" yorumu yapılıyor ve hareketin sonucunun ne olduğu beklenmeden hakemlerden kırmızı kartla cezalandırması bekleniyor. Bu maddeyi dikkate alan Çakır'ın kararını doğru bulan gözlemci Engin Kurt, tecrübeli hakeme 8.2 (iyi, verimli performans) verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cezmi
Cezmi - 4 yıl Önce

Tabi bozacinin sahidi, siraci. Bu hatalari fb yada gs' ye yapsalardi hakemligi biraktirirlardi bunlara. Herkesin gucu besiktasa yetiyor. Bjk yonetimide her zaman ki gibi uyuyor!

cenkk
cenkk - 4 yıl Önce

Arena'da görüşürüz. Bunlar hep yazılıyor.

marco
marco - 4 yıl Önce

8,2 düzeltmesi gereke noktalar var ama maçın sonucuna etki edecek kritik hatası yok demek anlamına gelir.

gürsel
gürsel - 4 yıl Önce

al birini vur ötekine allah a havale etmiyorum bu hayatta elime düşsünler istiyorum.bir yöneticimiz 1 yıl hak mahrumiyetini göze alsın federasyon ve kurullarına hakemlere ana avrat sövsün bilsinler ki bizimde ağzımız var gümrüksüz.bir daha düdük çalarken karar alırken kulakları çınlar en azından

han
han - 4 yıl Önce

yönetimde tık yok hakemle ilgili...Pısırklar..

ogun
ogun - 4 yıl Önce

yawşaklığın daniskası

ogun
ogun - 4 yıl Önce

hakemde yawşağın önde gideni . hep mi bjk biçer bi insan düşman olmalı.

ogun
ogun - 4 yıl Önce

madem yabancı futbolcu serbest yabancı hakemde serbest olsun