80 Milyon TL!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, camianın bitirilmesini merakla beklediği yeni İnönü Stadı'nın mali bilançosu hakkında bilgi verdi: Yükselen döviz kuru ve çatının farklı bir teknolojiyle yapılması nedeniyle şu ana kadar 80 milyon TL kasamızdan çıktı!

80 Milyon TL!

Siyah-Beyazlılar’ın 1 numarası Fikret Orman, yapımına devam edilen Vodafone Arena’nın son durumuyla ilgili olarak da değerlendirmede bulundu. Orman, zor şartlar altında büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyleyerek, “Stadın maliyeti biraz arttı. Sebebi ise stat çok aşağı indi. Çatıyı çok farklı bir teknoloji ile donatıyoruz ve lüksünü de madem bir defa yapacağız bunu tam yapalım diyerek yükselttik. Şu ana kadar 80 milyon TL civarında masraf yaptık. Döviz de arttı belki masraflar yükseldi ama olabildiğince makul gidiyoruz” dedi.

‘Çebi görevine devam edecek’

Önder Özen’in istifasının ardından futbol şubesinin yönetimindeki işleyişinin aynı şekilde devam edeceğini söyleyen Başkan Orman, “Ahmet Nur Çebi, futbol sorumlusu olarak devam edecek. Bir sıkıntı yok. Yapılanma aynen devam edecek. Profesyonellerin karışabilecekleri, yapabilecekleri bellidir. Kamuoyuna, genel kurula, taraftara sorumlu olan en nihayetinde yönetim kuruludur. Profesyoneller, yöneticilere karşı sorumludurlar ve bu organizasyonun başındaki isim de Ahmet Bey. O da görevine aynı şekilde devam edecek” diye konuştu.

 


‘Moralsiz değilim’

 Yönetimde yaşanan çalkantılı süreç nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Orman, birçok alanda mücadele verdiğini söyleyerek, “Bazı eleştirileri ve endişeleri hak etmediğimizi düşünüyorum ama moralsiz değilim. Her gün burada çalışıyorum, burası bana moral veriyor. Önemli olan, taraftarın ve camianın moralli olması. Bayram gelsin, bir tatil yapalım deşarj olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
charisma
charisma - 4 yıl Önce

reklam baska bir sey degil sirf reklam

Kartal
Kartal - 4 yıl Önce

tüpçüye verilen desteğin yarısı bu adama verilse...

SIRADAKİ HABER