20 milyon Euro’luk çılgın bir teklif! DemBa Ba...

Ekonomik zorluklar içinde zirve yarışını bırakmayan Kara Kartal, zaferin anahtarı olarak gördüğü Senegalli forvetini astronomik teklife rağmen bırakmadı.

20 milyon Euro’luk çılgın bir teklif! DemBa Ba...

Araplar, Beşiktaş’ın sezon başından Chelsea’den 6 milyon Euro’ya transfer ettiği Demba Ba’nın peşini bırakmıyor. Attığı gollerle Kartal’ın şampiyonluk yarışını sürdürmesini sağlayan Senegalli forvete transferin son gününde müthiş bir teklif geldi. Siyah-beyazlıların kapısını çalan Al Nasr kulübü 20 milyon Euro’luk çılgın bir teklifte bulundu. Ancak yönetimi, Arap kulübünü 2. kez reddetti.

Kara Kartal, ocak ayı başında da Al Nasr’dan gelen 15 milyon Euro’luk teklifi de geri çevirmişti. Dem Ba gibi önemli bir yıldızını şu aşamada satmanın ‘şampiyonluğu satmakla’ aynı anlama geleceğinin bilincinde olan siyah-beyazlı yönetim, ekonomik zorluklara rağmen parayı tercih etmedi. Senegalli yıldız ligde 10, toplamda ise 19 gol kaydetti.

 

KAYNAK : AMK

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

yirmi milyon mu sallama haber bence zaten biz satsakta demba ba gidermi arap ülkesine kariyerinin en iyi sezonunda.
üç sene sonra gider, giderse.

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Transfer sezonu bitti, bizim gazeteler devre arası transfer haberi yapıyor! Pes anasını satayım, Türkiye de gazetecilik maalesef bu.. Eğer haberde % 1 bile doğruluk payı varsa, saniye düşünmek aptallık olur 20 milyon Euro çok büyük para.

Hakkı Yeten
Hakkı Yeten - 4 yıl Önce

20 milyon euro buyuk para, ben haberin renkliler tarafindan yapildigini dusunuyorum, şampiyonluk yarisinda bize nasil zarar verirler onu dusunuyorlar, belli ki Ba'nin performansi birilerini oldukça korkutuyor.

marco
marco - 4 yıl Önce

haberin kaynağının amk