20 milyon euro harcasak bulamayız!

Beşiktaş'ın Senegalli yıldızı Demba Ba bu sezon gösterdiği performansla tüm dikkatleri tekrardan üzerine çekerken, İngiltere'den de talipleri arttı.

FUTBOL 28.01.2015, 02:25
1404
20 milyon euro harcasak bulamayız!

Demba Ba için Beşiktaş'a teklif getiren son takım West Bromwich oldu.

Forvet bölgesinde sezon başında kulüp tarihinin rekoru kırılarak 10 milyon sterlinin ödendiği  Ideye Brown'u kadrosuna bulunduran İbgiliz ekibinin Beşiktaş'a teklifinin ise 7.5 milyon euro olduğu bildirildi. Ancak Beşiktaş'ın bu teklife ret yanıtı verdiği öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticilerin, gelen teklifler sonrasında Demba Ba konusunda yaptıkları değerlendirmede, Demba Ba'yı 15 milyon eurodan aşağıya satmama kararı aldıkları öğrenilirken, Ahmet Nur Çebi'nin yönetici arkadaşlarıyla paylaştığı değerlendirmede, ''Sneijder için 20 milyon euro istiyorlar. Galatasaray'ın en önemli kozu. Bizim Demba Ba da en az o kadar eder. Belki de fazlası.. Şampiyonluğa giderken onu satamayız. Üstelik burayla mükemmel bir uyum yakaladı. Bize Demba Ba'nın hem saha içinde hem de saha dışında sağladığı katkıyı verecek oyuncuyu belki de 20 milyon euro harcasak devre arasında bulamayız'' ifadelerini kullandığı belirtildi.

Yorumlar (3)
grkan 6 yıl önce
10 milyona verin süper oyuncu ama hiç kimse vazgeçilmez değildir fernandesi vermedik sonra ne oldu :) tamam demba ba cok karakterli bir oyuncu kaprisi yok ama yaşı var, 10 milyon euro güzel rakam olur öyle teklif gelirse ama devre sonu için, devre arası 15 ten aşaya verilmez
marco 6 yıl önce
grkan kardeş yaşı var yazmışın ama 29 yaşındaki adamın en az önünde 6 yıl var, tabiki satılmasın demiyorum ama 10 milyon euro komik bir rakam. avrupa piyasasında bu kadar aktif bir forvet en az 20 25 e gidiyor.
fatih 6 yıl önce
bencede 10 milyon komik millet sneijdere sahip çıkıyor gidersede perormansından dolayı istedikleri rakam belli demba ba nında 15 ten aşağı verilmemesi gerek