16'lık Bale Beşiktaş Yolunda

Ada futbolunun yeni yeteneklerinden 16 yaşındaki kanat oyuncusu Oscar Borg'un babannesinin İstanbul doğumlu olduğunu yazan İngilizler, Beşiktaş ve Galatasaray'dan teklif aldığını iddia etti.

FUTBOL 07.09.2014, 17:40
16'lık Bale Beşiktaş Yolunda

İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham United'ın yeni teklifini reddeden 16 yaşındaki kanat oyuncusu Oscar Borg'un adı Galatasaray ve Beşiktaş ile anılıyor.

Büyükannesi İstanbul'da doğan Borg'un Türk takımlarından teklifler aldığını yazan Ada basını, bu ekiplerin Galatasaray ve Beşiktaş olduğunu açıkladı.

Ülkenin en genç  yeteneklerinden biri olan Borg'un Manchester United'da deneme antrenmanlarına çıktığı ancak transferinin gerçekleşmediği belirtildi. Tazminat konusunda sıkıntılar çıktığı iddia edilirken oyuncunun yeni rotası hakkında bir karmaşanın olduğu dile getiriliyor

10 yaşından bu yana West Ham'ın minik takımlarında top koşturan Borg, 'Yeni Luke Shaw' ve 'Gareth Bale' olarak nitelendirilirken; Aston Villa ile de temasta olduğu kaydedildi.

16'lık Bale için G.Saray ve Beşiktaş!..

16'lık Bale için G.Saray ve Beşiktaş!..

Kaynak: sporx.com

Loading...
Yorumlar (6)
umut can cabadan 5 yıl önce
muhammed demirci den daha iyi oynayacak genç mi var konuşuyonuz
kfay 5 yıl önce
sağlam bek.fiziği geliştirirse yeni bale olabilir.fakat haber zor.ben olsam gelmem niye geleyim türkiye ye
çağlar 5 yıl önce
umut can cabadan...iyi o zaman muhammed var diye hiç genç gelmesin bu takıma
grkan 5 yıl önce
denildiği kadar yetenekliyse gelmez zaten bize, premier ligde kalmayı tercih edecektir, yeteneksizse bu haberlerle bize kakalarlar :D
onur 5 yıl önce
Umut can kardesim muhammed demirciyi kac nac seyrettin ii diorsun :) adami sisirdiler senin gibi saflarda birsey var sanior.hava topu yok, hiz yok, pres yok, teknik desen vasat.salih bak adam fb 3-4 mac oynadi roma aldi.buleynin varsa neden die dusun bi.
besiktasli81 5 yıl önce
muhammed demirci hali sahada iyi oynar,mahalle aralarinda öyle topcu cok...futbolcu olmak baska.