15'lik çocuk gibi

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a şok sözler: Aziz Yıldırım'ın kendine ait üslubu var. Ben o üslubu 15-16 yaşındayken bıraktım. Daha da yoruma gerek yok

FUTBOL 27.07.2015, 02:42
1154
15'lik çocuk gibi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman takımın kamp yaptığı Avusturya'da konuştu, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a sert ifadelerle yüklendi. Van Persie transferinde iki kulübün karşı karşıya kaldığı dönemde, Yıldırım şöyle konuşmuştu: "Beşiktaş kafamı kızdırmasın. Hoca ile görüşüyoruz. Bir adam alabiliriz. Onu da Beşiktaş'tan almayım. Beşiktaş Van Persie'yi hayal edeceğine elindeki Demba Ba gibi adamı kaçırmasaydı" Orman'ın cevabı da aynı tondan oldu, "Van Persie ile görüştük o başka kulübe gitti. Artık parasını kim nasıl ödeyecek bizim işimiz değil. Aziz Yıldırım'ın belli bir üslubu var, ben o üslubu 15-16 yaşlarında bıraktım"

SANTRFOR TRANSFERİ İLK SIRADA
"Geçen sene Fenerbahçe maçından bu yana Veli'nin problemli olması ve Tolgay'ın çapraz bağlarındaki sıkıntısı bizi ön libero ile alakalı düşünceye sevk etmiştir. Veli ile ilgili yarın (bugün) toplantı olacak. Bu toplantıdan da '2 ay oynamaz' gibi bir süre çıkarsa belki ön liberoya da transfer düşünebiliriz. Ancak bizim şu anda birinci hedefimiz santrfora oyuncu almaktır. Burada isim ve yöntem söylemek gereksiz. Kendi pazarlık şansımızı yüksek tutabilmek için daha fazla bilgi vermeyeceğim. Sadece şunu bilin en kısa sürede bitirmek için santrafora odaklanmış durumdayız. Şu kesin ki önümüzdeki ya da en geç diğer hafta santrafor transferini bitirmiş olacağız"

 

Kaynak:Fotomaç

Yorumlar (8)
asiholigan 5 yıl önce
çıkmazsa yapmıcak yani. ya veli ilk maçta aldığı bir darbe sonucu sahalardan 6 ay uzak kalma durumu olursa !!! sen mi çıkıp oynayaccaksın orman.. kurumsallaşma dediği şey bu olsa ormanın.
Yener 5 yıl önce
Azizden Baskanlik nasil yapilir,biraz ogren! Acemi!
Özgür 5 yıl önce
Ulan asi holigan denen hewal, okuduğunu anlama özürlü müsün? Adam diyor ki eğer Veli'nin sakatlığı 2 ay veya daha fazla sürecek ise ki bu da sağlık kurulunun toplantısından çıkacak karara bağlı, yerine bir oyuncu alacağız diyor.. Bunu bile eleştirmeye çalışıyorsun! Sen özürlü müsün? Bunun eleştirecek ne yönü var bana bir anlat hele? Yani Velinin sakatlığı 2 aydan fazla sürerse transfer yapılmasın mı o bölgeye o yüzden mi eleştiriyorsun?
Necdet 5 yıl önce
Fikret gercektende Nefret ettirdin kendinden,yaziklar olsun sana!
asiholigan 5 yıl önce
ulan özgür lig başlıcak lig .kamp ları takımlar bisiklet sürsün diye yapmıyorlar. gerizekalı adam . veli iyiyi mderse adam lamıcaz diyor, ya ilk maçta sakatlanırsa ne olcak . fikir fakiri . gerzek gerzek konuşup durma.git kumdan kale yap sen ergen...
Özgür 5 yıl önce
Kes ulan beşiktaş düşmanı kavat seni, içimizde ki irlandalı ipnetor!!
Osman 5 yıl önce
Sikilmis Ozgur!
Özgür 5 yıl önce
Annesi kaşar Osman!