11 futbolcu, sağlık kontrolünden geçti

Beşiktaş'ta Spor Toto Süper Lig öncesi 11 futbolcu, sağlık kontrolünden geçti.

11 futbolcu, sağlık kontrolünden geçti

Acıbadem Sports’taki sağlık kontrolünde detaylı kan tetkikleri yapılan futbolcular, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

Futbolculara kontrollerin ardından hem güncel fiziksel yeterliliklerini hem de tüm anatomik bölgeler için sakatlık risk yüzdelerini ve faktörlerini ortaya çıkaran "Monilabb Analizi" yapıldı.

Analiz sonuçları, Beşiktaş Kulübü’nün sağlık ve kondisyoner ekibine sunulacak. Bu raporlar doğrultusunda da sezon öncesi her oyuncu için bireysel egzersiz ve optimal yüklenme aralıkları belirlenecek.

Siyah-beyazlı futbolcular, kontrollerin ardından toparlanma amaçlı Soğuk Oda’ya girdi.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir
kadir - 3 yıl Önce

son 5 yıla bakıldıgında gs sezono kötü baslamıstır cunki futbolculara sezon başı cok kondisyon yüklemesi yapılmıyo futbolcular oynayarak kondisyon kazanıyo bizim futbolculara yüklüyolar kondısyonu sonra 25hafta cort son 5/6 yıla bakın gecen yıl aksam c.burgge macı var gördükki gündüz biliçefendi futbolculara ter idmanı yaptırıyo aksam macın 35. dakikasından sonra fıtbolcuların hepsi cort kosamıyolardı bile admin senol hoca yada yardımcılarına iletirsen bunları sevinirim (kadir)

maf
maf - 3 yıl Önce

Yeni giydiğin çorapla ıslak yere bas emi kadir.