10 yıl üst üste şampiyonluk istiyorum

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fransa'da yayın yapan bir sitenin sorularını cevapladı.

FUTBOL 15.11.2016, 14:26 15.11.2016, 15:53
753
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “UEFA’nın mali fair-play cezası adildi. Seri şampiyonluklar istiyorum” derken, “Bir oyuncumuzu PSG’ye 100 milyon dolara satarız” esprisini de yaptı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fransa'da yayın yapan bir sitenin sorularını cevapladı. “Beşiktaş'ı diğerlerinden iyi yapan nedir?” sorusuna, “Tevazu, adalet ve rakiplere saygı” dyen Orman, “UEFA'nın kulüplerin eşit şartlarda yarışması için ortaya koyduğu mali fair-play kriterleri kapsamında ceza almıştık. 

Adil ve doğru bir karardı. Kurallara uymadığı için Beşiktaş çok şeyler kaybetti” diye konuştu. Orman, gülerek “Belki bir futbolcumuzu PSG'ye 100 milyon dolara satarız” esprisi yaptı.

Süper Lig'de haklı bir şampiyonluk elde ettiklerini belirten Beşiktaş Başkanı, “Bir şampiyonlukla yetinmeyeceğiz. Benim hayalim 10 yıl üst üste şampiyonluk yaşamak. Fransa'da PSG Kulübü ile iyi ilişkilerimiz var. 

Arda Turan'a destek olmak için Barcelona'yı tutuyorum. Manchester City, son dönemlerde Manchester United'dan daha popüler. Pascal Nouma, bizden biri. Hayatını Beşiktaş'a adamış bir futbolcuydu. Altın Top'ta Cristiano Ronaldo'yu favori olarak görüyorum. Quaresma ile birlikte Avrupa şampiyonluğu kazandılar” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)