10 Numara Artık Onun

10 numara transferi için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Bryan Ruiz ile anlaşmaya vardı.

10 Numara Artık Onun

Daha önce Türkiye'ye; Randall Azofeifa, Björn Vleminckx, Filip Daems gibi oyuncuları getiren Belçikalı menajer Rene Vijt'in Bryan Ruiz için de Beşiktaş'la her konuda anlaşmaya vardığı bildirildi. Vijt ile anlaşma sürecinde Ceylan Çalışkan'ın da önemli çabaları olduğu bildirildi. Ruiz'in Beşiktaş'tan yılda 1.7 milyon euro alacağı, Kosta Rikalı oyuncunun 4 yıllığına imza atacağı da öğrenildi. Ruiz'in avukat olan eşi Carolina Jaikel'in de geçen hafta içinde İstanbul'a geldiği ve yaşayacağı yer hakkında bilgi topladığı da bildirildi. Jaikel'in ayrıca kocası için hazırlanan sözleşme detaylarını bizzat okuyarak onayladığı da gelen haberler arasında.

BEŞİKTAŞ'A OLMADI, QPR'A GİDİYOR

İstenilen 13 milyon euro sonrasında Beşiktaş'ın transferinden vazgeçmek zorunda kaldığı Younes Belhanda'ya Premier Lig yolu açıldı. QPR'ın transfer teklifi yaptığı iddia edilen Belhanda, "Bilmiyorum. Benim kesin bir planım yok. Yüksek bir lige gitmek için fırsat varsa, onları değerlendirmek isterim. Şimdilik, ben buradayım. İngiltere benim her zaman hayalimdi. Tüm oyuncular İngiltere'de bir gün oynamark ister. Ben gelişmeleri takip ediyorum" dedi.

LINNES'İN KÖFTECİ ANNESİ

Öte yandan Beşiktaş'ın İstanbul'a getirmek için beklediği Norveçli sağ bek Martin Linnes'in annesi tam bir futbol aşığı... Linnes'in doğum yeri olan Sander kasabası gününde 13 saat süren bir etkinlikte anne Linnes futbol oynayan çocuklara ızgara yapıp onlarla birlikte eğlendi.

Kaynak: Fotospor

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 4 yıl Önce

Brayn ruiz kim? Aylardir pesinde kosuyorlar ne var bu adamda bilmiyorum.zaten biliyoruz bunlar kaliteli oyuncu alamazlar.besiktasin paralari sokaga gitmeye devam ediyor!

can can
can can - 4 yıl Önce

dünya kupasını seyretmedin mi geri zekalı..

Keko nuri
Keko nuri - 4 yıl Önce

Onur dogru demis, besiktasin turu gecmesi imkansiz gibi birsey! Bence bu acemilere mesut 3 tane atar.

bjk 1903 008
bjk 1903 008 - 4 yıl Önce

beşiktasın on numarası zaten var bence stoper ve kanat oyuncusu lazım...

Ç.Deniz
Ç.Deniz - 4 yıl Önce

Stamford bridge'de chelsea'yi,inönüde barcelonayı,kadıköyde kalecisiz fenerbahçeyi yendiğimizde de böyle düşünüyordunuz heralde. İnanın,güvenin biraz takımınıza, umudunuzu kaybetmeyin hemen.

@onur ve @ keko nuri
@onur ve @ keko nuri - 4 yıl Önce

renklinin dikalası hatta cincon olduğunuz belli... sktirin gidin kendi sitenizde yorum yapın

Korhan
Korhan - 4 yıl Önce

Keko'nun biri demiş ki o öyle bu böyle. Mesutun attıklarını sana atarlar dikkatli ol

Ömer Aslan
Ömer Aslan - 4 yıl Önce

Onur arkadaşım, Bryan Ruiz'in kim olduğunu sormuşsun. Demek ki futbolla pek ilgilenmiyorsun. Şayet ilgileniyor olsaydın, Dünya Kupasını izlemiş olurdun ve Dünya Kupasını izlemiş olsaydın Bryan Ruiz'in kim olduğunu sormazdın. Çok üst düzey bir topçu değil ancak kalitesi belli, fizik gücü çok yüksek. Ayağına hakim, atıyo attırıyor. Kimi alıcaktık peki? Beğenmediğin adamın yerine almak istediğin topçu için klube bağışta bulun:)