10 Milyon Euro...

Şenol Güneş'in takımın başına geçmesiyle birlikte çok farklı bir kimliğe bürünen Oğuzhan Özyakup, değerini şimdiden ikiye katladı. Bursaspor'u yıkan gurbetçi yıldızı Arsenal ve Inter yakın takibe aldı.

FUTBOL 10.11.2015, 09:52 10.11.2015, 09:54
927

Beşiktaş sezona başlarken, Veli Kavlak ve Tolgay Arslan’ın sakatlıklarının takımın en büyük sorunu olduğu düşünülüyordu. Ancak tam bu noktada ortaya çıkan Oğuzhan Özyakup, yeni teknik direktör Şenol Güneş’le birlikte adeta yeniden doğdu.

Sezon başından bu yana sakatlıklar dışında ilk 11’in değişmez ismi olan Ozzie, oynadığı 9 lig maçında 3 gol atarken, 5 de asist yaparak Kartal’a büyük katkı sağladı.
10 MİLYON EURO…
Sezon başında bonservisine 5 milyon Euro değer biçilen Oğuzhan için şimdi 10 milyon Euro’dan fazla bir bedel konuşuluyor. Ayrıca bir dönem Galatasaray’ı çalıştıran Roberto Mancini’nin takımı Inter de Oğuzhan’la yakından ilgileniyor. Bu arada genç futbolcunun eski takımı Arsenal’in de, temsilciler aracılığıyla Oğuzhan’ı takibe aldığı ve Beşiktaş’ın maçlarını izlettiği biliniyor.KAYNAK:AMKSPOR
Yorumlar (1)
hayrullah biçer 5 yıl önce
oğuzhan ve gökhan zaten avrupanın zengin kulüplerini görüp geldiler buraya. oralara tekrar gitmek için hevesleneceklerini sanmıyorum. yönetim de çok çok iyi bir rakam teklif edilmedikçe satmasın. özellikle oğuzhan varlığını bile hissettirmeden büyük fark yaratıyor.