Fulham Sonunda İkna Oldu

Siyah-beyazlılar, golcü yıldıza senelik 2.2 milyon euro ödeyecek. Fulham'la bir senelik kiralık ve 6 milyon euro'luk 'satış opsiyonlu' yeni bir anlaşmaya imza atılacak.

FUTBOL 08.07.2014 - 03:41 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'ta uzun süredir devam eden forvet arayışlarımutlu sonla noktalanmak üzere... Teknik direktör Slaven Bilic'in "ısrarla alınmasını istediği", futbol direktörü Özen'in ise "sakatlığı var" diyerek alınmasına sıcak bakmadığı Mitroglou ile 2.2 milyon euro yıllık ücret karşılığında prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. İngiliz kulübü ile 10 gündür görüşmelerini sürdüren Beşiktaş yönetimi, kiralık+satış opsiyonlu satış talebi ile Fulham'ın kapısını çalmıştı. İngilizler "Kiralık veririz, ancak satış opsiyonunu vermeyiz" yanıtını vermiş; Dünya Kupası'ndan dönen Mitroglou ise, "Kulüp ile ben görüşüp, ikna etmeye çalışırım" demişti. Fulham sonunda ikna oldu 
Beşiktaş uzun uğraşlar sonunda; 2.2 milyon euro'ya anlaşılan Mitroglou için satış opsiyonunu vermek istemeyen Fulham'a kiralık + 6 milyon euro satış opsiyonu maddesini kabul ettirdi. Yunan forveti bonservisi ile almak için uğraşan siyah-beyazlı yöneticilerin bu hafta içerisinde imza attırmayı düşündüğü Mitroglou'nun, İngiltere'de yapılacak olan ikinci dönem kampına katılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@