Flaş ayrılık! Sosyal medyadan duyurdu

Beşiktaş Altyapı Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörlüğü görevine getirilen Serkan Reçber görevinden ayrıldığını açıkladı.

GÜNDEM 07.08.2018 - 15:52 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Kısa bir süre önce Altyapı Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörlüğü görevine getirilen Serkan Reçber, Beşiktaş'taki bu görevinden ayrıldı. 

Serkan Reçber sosyal medyada yaptığı açıklamada camiaya teşekkür ederek siyah-beyazlı takımdaki görevini bırakma kararı aldığını duyurdu.

Reçber'in açıklaması:

"Sevgili Beşiktaşlılar, Ülkemizin en köklü kulübü Beşiktaş ailesinin bir üyesi olmanın haklı gururunu taşıyorum. Kısa bir süre önce başladığım görevimde bu camiaya hizmet edebilmek adına elimden gelen tüm gayreti büyük bir keyifle gösterdim. Beşiktaşımızın geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesi için oluşturulan futbol altyapı çalışmalarının bir parçası oldum. Geçirdiğim kısa sürede güzel işler yapmaya çalıştım. Büyük bir gururla sürdürdüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı aldım.Başta Başkanımız olmak üzere bugüne kadar bana destek veren yöneticilere,teknik heyete,geleceğin futbolcu Kartallarına ve siz büyük Beşiktaş taraftarına teşekkürlerimi sunuyorum."

İşte Serkan Reçber'in sosyal medyadan yaptığı açıklama: