Flaş açıklama! İşten çıkarma yok...

Beşiktaş JK İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sırasında "mini mini bir kuş" şarıkısını stadyumda çalan görevlinin görevine son verilmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 28.02.2018 - 20:25 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

İşte Candaş Tolga Işık'ın AA'ya yaptığı açıklamalar:

-BENİM VE İLETİŞİM DEPARTMANININ BİLGİSİ DAHİLİNDEDİR-

“2 senedir Beşiktaş Kulübünün iletişim departmanının sorumlu yöneticisi olarak kulübün iletişimle ilgili birçok fonksiyonu benim ve sorumlusu olduğum iletişim departmanının bilgisi ve onayından geçmektedir. Fenerbahçe maçı sonrası statta çalınan şarkı da benim sorumluluknalanım dahilinde ve benim ve iletişim departmanın bilgisi dahilindedir."

***

-METİN ABİ İLE HERHANGİ BİR KONUŞMAMIZ OLMADI-

"Bu konuda ne maç öncesi ne de maç sonrası Metin Abi ile herhangi bir konuşmamız olmadı. Muhtemelen ifadeleri de bu “bilgi eksikliğinden” kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Çalınan şarkıda bir aşağılama, küfür, hakaret yok. Kaldı ki çalınan esprili çocuk şarkısı ezeli rakibimiz Fenerbahçe’nin taraftarları tarafından dahi mizahi bir gönderme olarak algılanmıştır.
Beşiktaşlılık kültürüyle doğan büyüyen bizlerin olduğu yerde de zaten rakibimizi rencide edip aşağılayıcı o tarz iletişim faaliyetleri olmaz, olamaz.

***

-HERKES GÖREVİNİN BAŞINDADIR-

"O nedenle bütün Beşiktaşlılar bilsin ki herhangi bir işten çıkarma olmamıştır. Herkes görevinin başındadır. Bu sebeple herhangi bir işten çıkartma da olmayacaktır."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@