''Finale Kadar''

Voleybolda CEV Kadınlar Challenge Kupası'nda finalde Rusya'nın Zarechie takımıyla eşleşen Beşiktaş'ta oyuncu Seda Türkkan, rakipleri karşısında ilk maçta avantajlı skor almak istediklerini söyledi.

24.03.2014 - 14:27 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Voleybolda CEV Kadınlar Challenge Kupası'nda finalde Rusya'nın Zarechietakımıyla eşleşen Beşiktaş'ta oyuncu Seda Türkkan, rakipleri karşısındailk maçta avantajlı skor almak istediklerini söyledi.


Seda, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, kupayı almak içinönlerinde sadece iki maçın kaldığını belirterek, "Sezon başında BalkanKupası'nı kulübümüze kazandırdık. Ardından devam ettiğimiz Challenge Kupası'nda finale kadar başarılı birşekilde geldik. Artık bu kupayı da almak için önümüzde sadece iki maçkaldı. İlk maçın deplasmanda olması bizim için önemli bir etken ve budeplasmandan galibiyetle ya da avantajlı bir skorla ayrılmak istiyoruz"ifadelerini kullandı.

Rakibi iyi analiz ettiklerini kaydeden siyah-beyazlı oyuncu, "Finalinilk maçı öncesinde antrenmanlarımıza ara vermeden devam ediyoruz.İdmanlarda taktik ve kondisyon yönünde yeni çalışmalarımız var. Uzunoyunculara sahip ve hızlı oynayan bir ekibe karşı oynayacağız. Bunlarıbilerek deplasmana gidiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@