Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gremio'dan transfer edilen Rhodolfo ile bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

Süper Lig'de 3. haftanın hakemleri belli oldu Süper Lig'de 3. haftanın hakemleri belli oldu

Rhodolfo ile stadı gezen Fikret Orman,Beşiktaş'ın transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Orman, yaptığı açıklamada;

BEN STATTA ÇALIŞIYORUM

“Ben statta çalışıyorum. Onun için hep buradayım. Bu sebeple yeni transferlerimiz de stadımıza geliyor. Ayrıca yeni mabedimizi görmelerini istiyorum. Burası inanılmaz futbol arenası. Rhodolfo Çok kaliteli iyi bir insan. Zaten yapmış olduğumuz araştırmalar sadece futbol değil karakteriyle de alakalı. Çok yüksek ahlaklı oyuncuları kulübümüzde barındırmayı istiyoruz. Gelmiş olduğu takımın kaptanı. Geçen sezon yaşadığımız sorunlardan biri de genç kadromuz olmasıydı. Kadromuza kattığmız Beck, geldiği takımın kaptanıydı. Rhodolfo da kaptan. Quaresma Beşiktaş’ta kaptanlık yapmış biri. Tosic de yine tecrübeli isim” 

VELİ’NİN YERİNE TRANSFER YAPABİLİRİZ

“Bundan sonra santrafor transferimiz var. Tolgay’ın sakatlanması şanssızlık oldu. Veli’nin de omzu bugünlerde belli olacak. Hafta sonu kampa katılıyorum, hafta içi statta oluyorum. Belki o bölgeye de transfer yapabiliriz. Sonra transferi kapatacağız ve lig başlayacak. Hayırlı olsun. Bir an evvel buraya gelerek şampiyonluk turunu atmak istiyoruz”

BUNLARIN TEK AMACI ŞAMPİYON OLMAK

“Bu statları yapıyoruz, oyunculara yatırımlar yapıyoruz. Bunların tek amacı şampiyon olmak, başarı elde etmek, Avrupa kupalarını kazanmak. Statları yapmanın nedeni de o. Rakiplerimizden çok geriye düşmüştük. Bu yatırımlarla beraber bunu kapatmış durumdayız. Bütçemizi de arttırdık. Nice başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Stadı bir an evvel bitirmeyi istiyoruz. Bunun için gece gündüz buradayız” dedi.