Fikret Orman'dan 2013 İçin İddialı Açıklama

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, takımın transfer gündemi ile ilgili konuşarak kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı dönemi kısa sürede aşacaklarını ifade etti.

DERNEKLER 13.08.2012 - 22:52 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Beşiktaş Kulübü, Ankara'da bulunan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, Ankara Beşiktaşlı İşadamları Derneği ve Ankara Beşiktaşlılar Cemiyeti üyelerine iftar yemeği verdi.
Crowne Plaza Hotel'de gerçekleştirilen iftarda konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı dönemi kısa sürede aşacağını savundu.
Beşiktaşlılarla bir araya gelmeye gayret ettiğini ifade eden başkan Orman, "Bu süreçte birlik oluşturmaya çalışıyoruz. Beşiktaş iyi yolda. Asıl olan amblem ve renkler. Futbolcular, antrenörler ve yöneticiler gelip geçicidir. Sıkıntılı süreci kısa sürede aşacağız" dedi.
Tüm Beşiktaşlıların kendisini iyi hissetmesi gerektiğini vurgulayan Orman, şöyle devam etti: "Tedbirleri almaya başladık. İşler rayında gitmeye başladı. 2013 Mali Genel Kurulu'nda rakamları ortaya koyduğumuzda herkes umutlu hale gelecek. Bizim sahibimiz Beşiktaşlılar. El birliği ile Beşiktaş'ı görmek istediğimiz yere taşıyacağız. Futbol takımına 1-2 takviye daha yapacağız. Kombine alın. Ankara, İstanbul demeden maçlara gelin."
Notlar
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, iftar yemeğinin hemen ardından gelen davetlilere de hitap etti.Bu arada, iftar yemeğinde davetlilere hizmet eden otel personeli üzerlerine Beşiktaş'ın "FEDA" tişörtlerini giydi.