Fikret Orman'a Albayrak'ın istifasını sordular!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ankara'da Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinin iftar yemeğine katılarak siyah-beyazlı taraftarlarla bir araya geldi.

GÜNDEM 16.06.2017 - 01:59 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Fikret Orman, yönetim kurulu üyesi Metin Albayrak'ın istifa ettiği iddialarına ilişkin, "Yönetimler içerisinde bazen böyle çocukça işler oluyor, olmuyor değil. Ben camianın başkanı olarak bunları olgunlukla karşılamaya gayret ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

***

Beşiktaş'ın milyonlara hitap eden, herkesi mutlu etmeye çalışan bir camia olduğuna dikkati çeken Orman, sözlerini şöyle tamamladı: "Beşiktaş'ı yönetmek ciddi bir iştir. Biz de o ciddiyetle hareket etmeye çalışıyoruz. Yönetimler içerisinde bazen böyle çocukça işler oluyor, olmuyor değil. Ben bu camianın başkanı olarak bunları olgunlukla karşılamaya gayret ediyorum. Metin benim çocukluk arkadaşımdır, kardeşim kadar yakındır. Duyduğum kadarıyla, sebebini bilmediğim bir kırgınlığı olmuş. Çağırır, konuşur, tatlıya bağlamaya çalışırız. Biz camia bütünlüğünü sağlamaya çalışıyoruz. Şahsi olarak üzüldüğüm şeyler ama Beşiktaş ile duygularımı birbirine karıştırmam. Söylediğim gibi, Beşiktaş'ı yönetmek ciddi bir iştir. Arkadaşımızın gönlünü almaya çalışırız. Yine söylediğim gibi kardeşim kadar da yakındır. Çözeriz, çok problem olacağını zannetmiyorum."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@