Fikret Orman ve Ali Koç'tan transfer görüşmesi!

Sezona iyi bir başlangıç yapamayan Beşiktaş ile Fenerbahçe kendi aralarında yapacakları futbolcu takasıyla bombayı patlatabilir.

FUTBOL 17.11.2018 - 10:07 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve Fenerbahçe başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde katıldıkları panelde takas konusunu görüştüler.

AMK Gazetesi'nin haberine göre; Sarı-lacivertliler, ezeli rakibi Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'la temasa geçti. 

Gurbetçi futbolcunun Fenerbahçe'de oynamaya sıcak bakması üzerine iki kulüp arasında anlaşma sağlandı. Sarı Lacivertliler, Beşiktaş'a Ozan Tufan'ı takas olarak verecek. 

Ali Koç ve Fikret Orman önceki gün  panelde bir araya gelmişti. Dev takasla ilgili fikir alışverişinde bulundukları ve anlaşma sağladıkları öğrenildi. 

İki futbolcunun da gelişimi adına doğru tercih olacağı düşünen iki başkanın ocakta bir kez daha masaya oturması bekleniyor.

Ozan Tufan, eski hocası Şenol Güneş ile performansının yükseleceğine inanıyor. Tolgay da Fener'in oyun sisteminin kendisine çok uygun olduğunu düşünüyor.

Comolli, Ozan Tufan hakkında bu transferin ipuçlarını şöyle vermişti: "Ozan Tufan oynamak istiyor. Kendisi çok yetenekli. Ama kariyerinin devamı kendi elinde."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@