Fikret Orman Şenol Güneş söylentilerini lanetledi..!!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş sorusuna sert çıktı. Gaziantepspor maçı için gerekli izni aldıklarını duyuran Orman, tribünde 30 bine yakın siyah-beyazlı taraftar beklediklerini söyledi.

GÜNDEM 23.05.2017 - 12:43 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş'in takımda kalıp kalmayağı yönündeki söylentilere tepki gösterdi. "Bunu konuşanları lanetliyorum" diyen Başkan Orman, sezon sonunda tecrübeli çalıştırıcıyla görüşeceklerini belirtti.

***

Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

"Heyecanlı bir sezon geçirdik. Artık sonuna geldik. Tüm taraftarımızı Gaziantep'e bekliyoruz. Gaziantep maçı için o bölgeden çok talep vardı. Tüm tribünleri Beşiktaş için açtılar. 36 binle o statta rekor kırabiliriz. Kupayı nerede alacağımızla ilgiili bir planlamamız yok. Sadece garantilemek istiyoruz. 3. yıldızı taraftarımız önemsiyor ama ay-yıldızın yıldızı zaten bizde. 2 sene üst üste şampiyonluk önemli.

***

Rakiplerimize 10 puan fark attık. Onlar da hoca problemi var ama bizi konuşuyorlar. Sorun yok diye 30 kere söyledik. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin hoca sıkıntıları varken, Şenol Güneş konuşuluyor. Anlamıyorum, bu ayıp. Şenol Güneş'in yüzde 100 kalacağını açıkladık. Daha ne yapmamız lazım. Biz Şenol Hoca'yla yeni transferleri konuşuyoruz. Hoca iki sezondur bizimle. Şampiyon oldu, mutlu. Bunları konuşanları lanetliyorum. Biz hocamızla transferleri ve yeni sezon planlamasını konuşuyoruz şu an. Yüzde 100 kalacağını açıklamıştık. Daha ne diyelim? Sezon sonunda Şenol Hoca ile konuşacağız ama bu yeni planlama olacak.

***

"FATİH TERİM'E AYIPTIR"

Şenol Güneş'in milli takımın başına geçeceği şeklinde çıkan haberler hakkında da konuşan Fikret Orman; "Şimdi de milli takım haberleri çıkmış. Arkadan iş yapılmaz. Bu Fatih Terim'e ayıptır. Nereden çıktı Milli Takım? Beşiktaş kapalı gişe oynuyor. Kombineler bitiyor ve 2-3 bin kişi hala orada bekliyor. Bırakın bu taraftar keyfini çıkarsın. Bırakın Beşiktaş taraftarı şampiyonluğun mutluluğunu yaşasın. Mutluluğu hak ediyor Beşiktaş taraftarı" ifadelerini kullandı.

***

Kaynak: Ntv Spor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@