''Fikret Orman Enkaz''

Usta spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu Beşiktaş gündemini KartalBakışı`na değerlendirdi.

ÖZEL 31.10.2013 - 11:41 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Usta spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu Beşiktaş gündemini KartalBakışı`na değerlendirdi.


Yönetimi Nasıl Değerlendiriyorsunuz?Fikret orman enkaz devraldı. Bunu kendiside biliyordu.Kısıtlı paralarolsa da yanlış işler yapıldı. Fikret orman çok başarılı değil.Başkanlıkta Güven önemli. Beşiktaş başkanı bana güven vermiyor. Mesela stad söyledikleri tarihten geç kaldı. Daha yıkımı bitmedi. Stadsponsorluklarından da çok büyük para gelecek deniyor. Paralar yıllıkhesaplandığında hiçte büyük para olmadığı gözüküyor.Sanal populizmuyguluyor. Galatasaray maçında rekor kırdık deniyor. Sonrakiaçıklamasında sahaya giren 2 bin kişi beşiktaşlı değildi diyor. Yönetim olarak Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Kavalcı Çok konuşuyorlar. Çokfazla açıklama yapıyolar. Başkandan fazla görüyorum onları.

Hilbert,Ernst ,Q7 & Rüştü ‘nün gönderilişi yanlış.. Yerlerine alınanGökhan Süzen, Niang yanlış transferler. Samet Aybaba ile anlaşma dayanlış. Madem anlaştın sene sonu neden yolluyosun? Geçen sene bu takımın zaafları belliydi. Çok gol atıp Çok gol yiyen birtakımdı. Demek ki sorun defanstaydı. Ama savunmaya adam alınmadı, yineforvet alındı. Hatta üstüne Sezer alındı. Başkanın yaptıgı en doğru 2iş. Önder Özen ve Atiba.

Beşiktaş-Galatasaray derbisinden sonra takımdapsikolojik düşüş oldu. Ayaga kalkabildik mi? Büyük takımlar bunu yapabiliyor. Galatasaray toparlandı. Juventus beraberliği aldı.  Burada 2 galibiyet aldı ,geçiş dönemi atlatıldı. Bu büyük takımlardaböyledir, atlatılır. Ligde ilk 3'te olmalıyız. Bu sene aslında şans.Avrupada Fenerbahçe cezalı oldugu için.

Fernandes Konusu


Bence Fernandes gitmeli,hatta Almeida da gitmeli. Yaptıkları ortada.Gece yaşantıları olsun,saha içi olsun. Özellikle Fernandese bakıyorum,  utanmasa kulübün anahtarınıda isteyecek. Zaten imkanlar kısıtlı para yok.Fernandes küçük maçların büyük oyuncusu 19 derbiye çıkıyorsun ya skordeğiştir.

En az 2 katı daha iyiler. Beşiktaşın eksikleri var.Beşiktaş 9.5 kişi Hep oynamalı. Örneğin Motta, Sivok, Tolga, Atiba, Fernandes, Oğuzhan vs. Transfer konusunda 10 numara lazım. Sağ bek ve stoper lazım.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@