Fikret Orman cezalarla alakalı açıklama yaptı..!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa maçında yaşananlar ve sonrasında kendilerine verilen 1 maçlık cezayla ilgili açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 12.08.2017 - 14:04 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

Süper Kupa maçı oynadık ve orada istenmeyen olaylar çıktı. İçerideki güvenlikle alakalı tedbirleri alma durumunda olan kişiler bizler değiliz. Biz misafir olarak geldik.. Kişilere değil kurumlara ceza veriliyor. Konya'ya da yazık günah. 5 maç ceza aldılar. Futbol Federasyonu ile ilişkilerimize dikkat ediyoruz. İyi bir ilişki kurmak istiyoruz. Taraftarlar suçlu, kulüpler suçlu, oyuncular suçlu bir tek suçlu olmayan yer var TFF suçlu değil."

***

Biz bu sporu bu kadar güzelleştirmeye çalışırken bunları doğru buluyor musunuz? Türk futbolunun en büyük sıkıntısı stada seyirci gitmiyor. Bu soruna karşı pozitif katkı sunan Beşiktaş'a verilen ceza doğru mu? Kimse kendisinin kuramadığı otoriteyi Beşiktaş üzerinden kurmaya çalışmasın. Yanyana gelemeyen insanlar, Beşiktaş'a karşı kanki oluyor. 5 senedir başkanım ve ceza almadım. Her şeyin bir ilki varmış.

***

Tutturmuşlar 'dünyayı ayağa kaldırırım' lafına. Saha içinde ve dışında yaptıklarımızla her zaman dünyayı ayağa kaldırıyoruz. Kimse galeyana gelmesi.  Takhim Kurulu hukuksal karar vermiyor. Gözlemci raporuna göre karar vereceksiniz. Bizi en çok Federasyon ile kavgaya sokmak istiyorlar, buna dahil olmayacağız. İşimize bakacağız, Beşiktaş sahada oynar. 

***

Biz 'Efendi Beşiktaş' olarak bu muhteşem kadromuzla işimize bakacağız. Beşiktaş taştır, rüzgar taştan toz alır. El sıkışmayanlar kanki oluyor. Biz oyuna gelmeyeceğiz.

***

Kaynak: Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@