Fikret Orman, "Artık adalet istiyoruz" dedi. Fikret Orman onca tepkiye rağmen hakem hatalarının sürdüğünü söyledi. Beşiktaş Başkanı, "Sezon sonunda ne tür zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım mutlaka şampiyonluğa ulaşacağız" diye konuştu
Beşiktaş'ta hakem Bülent Yıldırım öfkesi dinmedi. Erteleme maçında Trabzonspor'u 2-0 mağlup ederek liderliğe yükselmesi hakem Bülent Yıldırım'ın kötü yönetimine gösterilen tepkinin de belli bir sınırda kalmasına neden oldu. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş, "Aldığımız galibiyetle herkesi kurtardık" diyerek durumu özetlerken bir çıkış da Başkan Fikret Orman'dan geldi. Fikret Orman, kamuoyunda gösterilen onca tepkiye ve uyarıya rağmen, hakem yönetimlerinde herhangi olumlu bir gelişme olmadığını belirterek kalan son 9 haftalık periyoda yönelik kaygılarını dile getirdi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Merkez Hakem Kurulu'ndan artık adil yönetim bekliyoruz. Hatalar, verilmeyen penaltılar ortada. Şu bir kez daha görüldü ki, şampiyonluğa giden yolda sadece rakipleri değil, ortaya çıkabilecek diğer engelleri de aşmak zorundayız.

HATALARIN SONU GELMİYOR

Takımımıza güveniyoruz. Sezon sonunda ne tür zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım şampiyonluğa ulaşacağız. Ancak hakem hatalarının sonu nedense bir türlü gelmiyor" ifadesini kullandı. Erteleme maçlarını Beşiktaş'ın aleyhlerine kullanıp, yarıştan düşmüş gibi gösterilmeye çalışıldığını vurgulayan Orman, "Ancak liderlik koltuğunu geriye almayı başardık.

GÜNEŞLİ GÜNLER BEKLiYOR

Artık önümüze bakıyoruz. 9 maçımız var ve bizim için hepsi bir final. Liderliği kaybettiğimizde nasıl şampiyonluğu kaybetmediysek, lider olunca da şampiyonluğa ulaşmadık. Şampiyonluk ve tesisleşme süreciyle zorlu bir süreci geride bırakmış olacağız. Beşiktaş'ı güneşli günler bekliyor" diye konuştu.