Feyenoord'un Sociedad ile 1-1 beraber kaldığı maçtan sonra yapılan yorumlarda Hollanda ekibinin temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacağı maça hazır olmadığı belirtildi.

Beşiktaş'ın rakibi Feyenoord'da kaptan Jordy Classie transfer haberlerine isyan etti. Kampa katıldığını, yeni teknik direktör Fred Rutten ile konuştuğunu sıkı bir çalışma programına başladığını kaydedetti. 2 yıllık daha sözleşmesi olduğunu transferinin basın tarafından ısıtıldığını ama kendisinin birşey bilmediğini söyledi.

Öte yandan Feyenoord'un Sociedad ile oynadığı maçta sakatlanan Ruben Schaken'in durumunun çok ciddi olmadığı dizinden sakatlanarak sahayı terk eden genç oyuncunun Beşiktaş maçında oyanayabileceği bildirildi.

De Telegraaf gazetesi Feyenoord'un Sociedad ile 1-1 beraber kaldığı maçtan sonra, "Feyenoord, Beşiktaş'a hazır değil" başlığını atarken, Hollanda ekibinin önünde hazırlanmak için 1 hafta süre olduğunu ve bunu çok iyi değerlendirmek zorunda olduğuu yazdı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta ilk dakikalarda sakatlık şoku Beşiktaş'ta ilk dakikalarda sakatlık şoku

Fred Rutten ise, Sociedad'ın Prieto ile bulduğu golde kaleci Mulder'in hatalı olup olmadığı sorusuna cevap vermdi. Fox Sports mikrofonlarına, "Beşiktaş maçına daha bir hafta var. Hazır olacağız" dedi. Fiziksel olarak kesinlikle hazır olabileceklerine inandığını belirten Rutten, "Beşiktaş maçında bunu göreceksiniz" dedi. Daha hızlı ve daha derinlemesine oynamak zorunda olduklarının altını çizdi.

 

Kaynak: Telegraaf