Beşiktaş yönetimi sözleşme yenilemeyen Manuel Fernande'e ultimatiom verdi.

Gözden kaçırmayın

Türkiye'nin ilk ve tek beste uygulaması CANTO Türkiye'nin ilk ve tek beste uygulaması CANTO
 Beşiktaş yönetimi sözleşme yenilemeyen Manuel Fernande'e ultimatiom verdi.
Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve hala sözleşme yenilemeyen Manuel Fernandes konusunda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.
Portekizli yıldız futbolcunun artık ipleri kopardığı ve Beşiktaş'ta kalmayı düşünmediği öğrenilirken, Beşiktaş yönetimi de Fernandes'in istediği ücreti vermemeye kararlı.
Manuel Fernandes konusunda geri adım atmama kararı alan Beşiktaş yönetimi, Portekizli yıldız futbolcunun son haftalardaki isteksiz ve disiplinsiz davranışlarından da rahatsız. 
Son haftalarda kötü performans ortaya koyan ve disiplinsiz davranışlarda bulunan Manuel Fernandes için geri adım atmama kararı alan Beşiktaş yönetimi, yıldız oyuncuya ultimatiom verdi.
A Milli takım hocasını takmayan futbolcunun Beşiktaş'a ne katkı verebileceğini düşünen Beşiktaş yönetimi, Manuel Fernandes'in istediği ücreti vermeyecek ve yıldız oyuncu için geri adım atmayacak. 
Beşiktaş yönetimi Fernandes'in şartlarını değil, Fernandes'in Beşiktaş yönetiminin şartlarını kabul ettiği takdirde sözleşme yenilenecek.