Fenerbahçe'yi bu sözlerle reddetti!

Sözleşmesini 4 yıllığına uzatan Veli Kavlak, Kanarya’nın senelik 2 milyon Euro’dan 4 sezonluk teklifini geri çevirdi. Fenerbahçe'ye “Beni artık aramayın” deyip, yıllık 1.5 milyon Euro’dan Kartal ile anlaştı

FUTBOL 07.01.2015 - 11:50 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Siyah-Beyazlılar’da bu sezon parlayan isimlerden biri de Veli Kavlak’tı... Performansı ile F.Bahçe’nin de gözdesi haline gelen 26 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz günlerde Kartal’la 4 yıllık yeni bir anlaşma yapmıştı. Sarı-Lacivertliler’in cazip teklifine rağmen fedakarlık yapan Veli’ye F.Bahçe, yıllık 2 milyon Euro’dan 4 sezonluk sözleşme önerdi.

Kanarya ayrıca, “Eğer bizimle anlaşırsan takımın lider oyuncularından biri olursun” sözleriyle Veli’yi ikna etmeye çalıştı. Ancak Beşiktaş’a verdiği sözden geri adım atmayan Veli, “Beni artık aramayın. Beşiktaş’ta oynadığım için çok mutluyum” diyerek Kanarya’nın teklifini reddetti.

 

ZARARINA DA OLSA BEŞİKTAŞ!


Beşiktaş’ın 4 senelik yeni sözleşme önerisini kabul eden Veli, yıllık 1.5 milyon Euro’luk ücrete de “Tamam” dedi. İşte tam da burada bir detay dikkat çekti. F.Bahçe’nin yaptığı 4 sezondan 8 milyon Euro’luk mukaveleyi geri çeviren tecrübeli yıldız, 2 milyon Euro zarar etmesine rağmen Kartal’a imza attı.

Mali anlamda büyük bir jest yapıp Beşiktaş’la anlaşan Veli’nin bu tavrı, Siyah-Beyazlı yönetimi de bir hayli memnun etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@